Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Még csak most volt időm visszaolvasni, és hogy lásd nem haragszom, ezért megmutatom neked a pizsamámat... :P B)

Nyuszi lehet hogy én is megbántottalak,nem akarsz engem is megnyugtatni egy másik képpel?

Mondjuk a fehérneműs nyuszival... :wub: Ez a pizsamás nekem túlöltözött :P

Link to comment
Megosztás:

De meg is leptem...Rolit!! B)

Nem leptél meg,ilyet már én is láttam...Csak abban bíztam ha olyan a nyuszi pizsama,milyen lehet a fehérnemű?! :lol:

Azt hittem legalább alul semmi vagy valami... :wub:

Nem az esetem az ekkora szilikonos mell..vagy legyen természetes,vagy semmilyen..azon belül már tökmindegy hogy kicsi-e vagy nagy...A hosszú lábak viszont bármikor jöhetnek :P Elférnek az én hosszú lábaim mellett( alatt) :P

Link to comment
Megosztás:

No, ha MSN-en eldöntöttétek, hogy hogy legyen a hímzés, akkor valakinek (bárkinek) meg tudom adni Melinda (Mantababy) telefonszámát. Tuti segít, rendes csajszi.

Én holnap megpróbálom összehozni a képet, amit elképzeltem. Ha sikerül, akkor kérek rá árat e-mailben. Ez után lehet Mantababy-vel egyezkedni.

Link to comment
Megosztás:

Kettőnk között csak annyi a különbség, hogy nállam sör a valuta egy-egy szivességért, nálla meg bor, vagy tequila. :wub: De tuti, hogy megoldja.

Asszem az ő fizetőeszköze nekem jobban bejön, bár most jövök egy lightos kis sörözésből, ami igen jól esett. Meg a közben folyó beszélgetés is.

Link to comment
Megosztás:

na eljutottam odáig hogy szép jó reggelt kívánjak mindenkinek!

hosszú ez a nap....már éjfélkor elkezdődött :wub:

sikeresen beiratkoztam az egyetemre...borzasztó,hogy ehhez háromszor,három helyen kell sorbaállni...

de miután sikerült,úgy gondoltam meglepem magam egy finom lángossal :P

és most indulhat a "meló" :P

szép,szebb napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.