Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jó reggelt éjjeli baglyok!

Ki piszkálja itt a Corsa-t? Jöjjön ki a hóra és megiszunk egy sört! :P

Hú, de nem volt kedvem reggel felkelni, de muszáj volt, mert ma próbagyártás lesz vevő előtt. Itt kell bent szobroznom, amíg azt nem mondják, hogy ok. :wub: Nem baj, legalább lesz időm fórumozni. :P

Ott a pont! Bármi lehet, még Hawaii mintás is, de egy pötty rózsaszín se legyen benne! Azt a színt gyűlölöm, iszonyatosan útálom!

És mi van ha Rózsaszín párducot akarsz venni? Megkérdezed, hogy más színben van-e? B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

most, hogy olvastam, eszembe jutott, ki tudná... vagyis, ki tudta volna megcsinálni nekünk a pólóra a hímzést...

néhai nagymamám... ilyen terítő hímzéseket csinált egyfolytában a kis lábbalhajtós Singer gépen, ami még most is megvan, és ugyanott áll, és működik is... :P

törékeny, 40 kilós néni volt. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy ez nem ilyen egyszerű. Ezt nem kézzel csinálják, a gép meg drága... Amúgy szerintem a készítés helye lényegtelen, csak jó minőségű és olcsó legyen.

ez oké, így gondolom én is, csak egyet csináltatnék mintának,hogy lássuk, mileőtt a sorozatgyértásba kezdünk, ezért gondoltam egy helyi varrodára

Link to comment
Megosztás:

ez oké, így gondolom én is, csak egyet csináltatnék mintának,hogy lássuk, mileőtt a sorozatgyértásba kezdünk, ezért gondoltam egy helyi varrodára

Van az oldalon minta, szerintem az elég mintának. Plusz van céges pólóm, amit így csináltak, azt elvihetem mintának. Megvan ennek a cégnek az elérhetősége is, de ők csak nagyobb tétellel foglalkoznak. Ez után találtam ezt a szegedi céget (több másik után, de azok nem foglalkoztak kis tételekkel). Elég olcsók és 10db után nem számolnak fel tervezési költséget. Ja, és 12 színt tudnak kezelni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.