Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ja, nagyjából így zajlott. Én már csak a 3.-ra jutottam el, akkor már mindenki ismert mindenkit. :wub:

De téged meg mindegyikőjük nézett hogy milyen szép autója van?! :P

És akkor nem tudták hogy ráadásul még faros is :P

Épp most nézem a 9.-ei driftnap videóit... Hát sok a BMW,de én Ákosra voltam a legbüszkébb!

Ezúton is gratula Ákos!

Link to comment
Megosztás:

De téged meg mindegyikőjük nézett hogy milyen szép autója van?! :wub:

És akkor nem tudták hogy ráadásul még faros is :P

Épp most nézem a 9.-ei driftnap videóit... Hát sok a BMW,de én Ákosra voltam a legbüszkébb!

Ezúton is gratula Ákos!

nekem tetszik ez a drift-láz magyarországon,végre nem a kitekeremakormánytráállokagázraosztapofádleszakad béemvések mutogatják magukat,hanem igazi tudorok.

remélem országszerte rendszeres versenyeket láthatunk majd.

de most lépek is alukálni,jó éjt

Link to comment
Megosztás:

igen,ez igazából eleinte annak indult mindenkinél,hogy lepadló aztán pöri fori...Ez amolyan erőfitogtatás is ugyan de az emberek szeretik a gumifüstöt...itt viszont végre minden pörgős forgós megmutathatja,mit is tud igazán,és mennyire érzi a saját autóját...Ezért tisztelem Ákost,mert láttam mit "művelt" a mantával Zamárdiban,ás Tas pedig azért,mert ugyanazt bármikor megcsinálja egy jóval nehezebb,és automata! autóval...és innentől kezdve számomra az összes E30-as,meg mindegyik elbújhat,faros ide vagy oda...vagy ez már opel elfogultság?

Faros barátom merre lófrál? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Ja, nagyjából így zajlott. Én már csak a 3.-ra jutottam el, akkor már mindenki ismert mindenkit. :P

Nana, én is csak a 3-ra jutottam el, szal én is csak akkor ismertem meg a többieket! Hú, de jól esik rá emlékezni! :P

Mit poénkodtok a vásárlással? Én igenis vásároltam nyuszival egy talin! Igaz, nem az EW-ben és nem mosógépet, hanem az E..., hm ha ezt most beírom, akkor ez most reklám lett volna? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Jóó Reggelt!

Vásárlás!

Én emléxem amikor elvittük Tomit vásárolni Nyuszival... esett az eső.

Aztán volt, amikor Nyuszi, Sanyi, Telo, Ildi és én vásároltunk az éj leple alatt a tacskóban.

Aztán volt, hogy Roli vett vasalót az EW-ben, közben Lujdzsi, Nyuszi és én vártuk. :wub:

Szóval közös vásárlások is voltak. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.