Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

sem naplopó nem vagyok, sem félember....vagy netán te vagy 1,5????csak nem?????Gratulálok :wub:

pedig logikus. elkezdted a felsorolást:

sem naplopó nem vagyok,sem félember. na mi maradt ki? KOPPPPPPPPPPPPPP

FÉL NAPLOPÓ :P látja? nem látja? na látja :P

én nem vagyok 1,5 ember,ahhoz még picike szerény személyem B)

khhhééészzz vagyok teljesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemtom,talán az egész napi semmittevés tett ilyenné. na meg hogy nemsoká lécelünk a városba :lol: de lehet csak azért,mert ilyen vagyok :P

?mit csináltok? B)

de jó nektek... :P sosem lesz 4 óra...

nem is vagy az :P

nemtom,talán az egész napi semmittevés tett ilyenné. na meg hogy nemsoká lécelünk a városba :D de lehet csak azért,mert ilyen vagyok :P

milyen? khészzzz???? :wub:

Link to comment
Megosztás:

?mit csináltok? :P

de jó nektek... :wub: sosem lesz 4 óra...

ma kb 5 percet dolgoztam...jó hogy nem szakadunk meg,de azért néha jó,amikor be tudod bizonyítani,hogy igenis meg tudsz csinálni sok mindent,gyorsan pontosan...de már hetek óta ez az unalom megy...

szégyenszemre volt már olyan,hogy a szó szoros értelmében bejöttem és egy papírt nem raktam arrébb...

de legalább jó a kedvem most. bár nem sokáig,mert a postán igen sok pénztől fogok megszabadulni nemsoká :P

Link to comment
Megosztás:

én mostmár jelen :lol:

nemtom a fórum szabályzata engedélyezi az ilyesmit,de mérhetetlen vágyat érzek,hogy elmondjam Nektek,hogy

nagyon-nagyon-nagyon szerelmes vagyok :wub: :P :P

a fórum szabályzat abban az esetben engedélyezi ha lányba, a topic szabályzat meg akkor ha Nyusziba....ha ezek közül vmelyik nem stimmel akkor törölj B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.