Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Annakidején makettoztam eleget, de a Mantával szívni fogok, az tuti! Szélesített, ikerkocka frontos Borbet felnis nem hiszem, hogy minden boltban volna. :wub:

Jó reggelt!

Sanyi,ha a nagyon meg tudjuk faragni,olyanra hogy jó legyen,akkó' nehogy mán' egy makettal gondjaid legyenek! :D

Szép az asci is Maci,de nekem igazából valami kéket kellene szerezni! :P És ha lehet ültetve,17" os azev felnikkel,és sorhattal! :P akkor az majd kell B)

Az a 2.0 pedig már rég nem is 150 lovas,attól biztos kifakadna a mosoly az arcán,akárki megvenné...

Ma megin' meló,de jó pízír' bármit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért látom, ragaszkodsz a kék színhez! :wub: Semmi gáz, nekem meg a Trabim volt okker.

Viszont most olyan különlegességet töltök a pofámba, amin már egy hónapja gondolkodom, hogy felbontsam-e? Ma nem kegyelmeztem neki. Amiről beszélünk: Red Stripe. Egy hamisítatlan jamaicai sör. Egy raszta haverom hozta angliából. Tudja, mivel lehet meglepni! :P Az aromája kicsit érdekes. A magyar sörökre oly jellemző kesernyés íz hiányzik belőle, de azért nem is oly édes, mint mondjuk a Rolling Rock (azt igazából nem is nevezném sörnek). Szóval érdekes aroma, ilyet még nem lötyböltem a pofámban. Nem mondom, hogy igazán nekem való, de talán az érdekessége miatt mégis ízlik. De ha legközelebb hazajönne, inkább valami ír különlegességgel is meglephetne! :P

Link to comment
Megosztás:

Guiness!!!!...nekem is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Na ti aztán jól eldöntitek a sorsomat...visszaolvastam ám :P

Azért tüntünk el ennyire, mert tegnap céges bulinapon voltunk, és ott ölteteket loptam a jövő nyári országos talihoz....telefonszámot szereztem, szóval már csak egyeztetni kell majd időpontügyileg B) Részleteket majd szóban...

Ma meg a kertben voltam..igaz sokáig aludtam ,emrt hajnalban sofőrködtem...aztán barátnőm hazahívott, utána meg közli velem, hogy mégsem megyünk sehová.. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.