Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

na megvolt a tali :wub:

egy igazán nagy és komoly embert ismerhettem meg kiccsikó személyében.

kicsit még mindig szégyellem magam,hogy hozzá képest alulöltözött voltam :lol:

azért jó,hogy most már arcot is tudok társítani a nicknévhez :P

remélem nemsokára az egészséges Vectrával fogsz érkezni Debrecenbe :D

örülök hogy megismerhettelek!

farosok hol vagytok? :P

Sziasztok! Most érte be a melóba, volt mit olvasnom! Bezony megvolt a találkozó Adorjanttal jót beszélgettünk, kb. 1.15-ig eléggé kevés volt az idő és bocsánat de nagyon fáradt voltam. Még most fogunk indúlni Pécsre B) és onnan még vissza kell jönnöm

Én komoly? :D hááááát nem tudom lehet a fáradtság tette ezt velem! Nem is voltál alulöltözve!

Igérem, hogy ha kész a Jancsika akkor megyek Debrecenbe!

Jó reggelt, sajnálom, hogy este elaludtam, pedig Kiccsikó mellett megnéztem volna a Bika szobáját :P

Este 9-től reggelig aludtam, kisebb ébredésektől eltekintev.....de még tudnék :P

Én sajnálom, hogy nem tudtam odaérni időben, de nem én tehetek róla!

Ja a főzést bízzátok rám!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Most érte be a melóba, volt mit olvasnom! Bezony megvolt a találkozó Adorjanttal jót beszélgettünk, kb. 1.15-ig eléggé kevés volt az idő és bocsánat de nagyon fáradt voltam. Még most fogunk indúlni Pécsre :P és onnan még vissza kell jönnöm

Én komoly? :P hááááát nem tudom lehet a fáradtság tette ezt velem! Nem is voltál alulöltözve!

Igérem, hogy ha kész a Jancsika akkor megyek Debrecenbe!

akkor fogalmazzunk úgy,hogy stílusban nagy különbség volt :wub:

de azért jó volt.

remélem a víz kitisztult... B)

Link to comment
Megosztás:

Láttad, hogy néz ki!!!! Jobbra számítottál?

sokkal jobbra.

4 csillagos ugye?

voltam kicsit gokartozni,feszültséglevezetésnek.

régen rengeteget gokartoztam,de jópár éve közelébe se mentem.

irtóra lefáradtam...de nem sikerült megnyugodnom

de legalább benzinszagú lettem :wub:

Link to comment
Megosztás:

mindenki alszik?

Akkor még aludtam,mikor ezt kérdezted! :P Most már virulok,és megy a meló is ezerrel...

Bár már éjszaka nem sok kedvem van ide feljönni,hisz magamban vagyok,minden faros cserben hagyott,és nélkülözik a társaságom :P

Visszaállok orrosnak lehet! elsőkerekes lesz az ascona...vagy 4WD? B) Na jól elvagyok itt egymagam :wub:

Link to comment
Megosztás:

Jobb reggelt! :P

Hajnali fél négykor felébredtem...és nem tudtam visszazludni, nagyon fáradt vagyok....és nem érzem jól magam...pedig vinni akartam a kocsit a fékeshez....de asszzem meló után lefekszek aludni...uuuuuuuuuuutálom az allergiát :wub:

jó reggelt!

nekem is furcsa volt az este,nem voltam álmost,aztán egy pillanatban rámtört az álmosság,na akkor gyorsan be is bújtam az ágyba,és el is tudtam aludni :P

Link to comment
Megosztás:

Ha már ez egy ilyen reggel, akkor én is jövök egy rossz hírrel: szept 30-án nem tudok Debrecenbe menni, mert már kiírták a munkarendet, és szombat vasárnap gyűrjük az ipart. Úgyhogy a köv. időpont okt. első hétvégéje. De ha valakinek nem jó, akkor csúsztatok még.

nekem jó :P bár jobb lett volna ha 30-án rúgom ki a ház oldalát, uyganis akkor lesz egy esküvőőő, amire én nem vagyok hivatalos...és...hát....na....tudjátok :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.