Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szebb napot!

Szeretnék szólni, hogy jelenleg telefonon nem vagyok elérhető, ezért ha valaki valamilyen infót tud a mai összeröfiről, akkor küldjön róla PÜ-t! :P THX!

Tamás! A keret és matrica akár ma is eljuthatna hozzád! :P

Szeptember 30.-án nincs kedvetek Kecskemétre menni? http://www.palyanap.com

privi ment

ezt a pályanapot nézegettem én is,de valószínűleg itt körül mennénk őszölni :wub:

ezt a szabad pályán autózást nem értem...mert egy kialakított gokartpályán autóval menni annyira nem nagyon lehet. vagy autóra lenne kialakítva?

Link to comment
Megosztás:

Na! Működik a telefonom! :P Vagyis... egy másik, ugyanolyan. :wub: Jelenleg sokba került, de legalább mindent át lehetett menteni... és ha végül azt meg lehet mégis csinálni, akkor eladom... nézzük optimistán a helyzetet. :P

Így viszont a hónap necces lesz... én marha... na erre varrjatok gombot.

Link to comment
Megosztás:

még gondolkodunk rajta.... ha lesz addigra kis félretett pénzecske.... Végre megláthatjuk Debrecent! :wub:

A Bika a legelittebb hely a városaban, attól biztos van olcsóbb is, de ha vártok pár hónapot akkor majd nálam megszállhattok :P

Szebb napot!

Szeretnék szólni, hogy jelenleg telefonon nem vagyok elérhető, ezért ha valaki valamilyen infót tud a mai összeröfiről, akkor küldjön róla PÜ-t! :P THX!

közelebbit nem tudunk, a 20.00 van megcélozva, de attól függ Kiccsikót mikor engedi el végre a főnöke, hatkor indulnak asszem...

Link to comment
Megosztás:

Na! Működik a telefonom! :P Vagyis... egy másik, ugyanolyan. :wub: Jelenleg sokba került, de legalább mindent át lehetett menteni... és ha végül azt meg lehet mégis csinálni, akkor eladom... nézzük optimistán a helyzetet. B)

Így viszont a hónap necces lesz... én marha... na erre varrjatok gombot.

Az jó akkor el lehet érni! :P

Link to comment
Megosztás:

Én úgy sejtem, hogy aludni fogok... sajna... pedig vártam... de fáradt vagyok... :wub:

Én is vártam, hogy találkozzam veletek, de sebaj Adorjánttal találkozom és beszélgetünk csak az a baj, hogy én is fáradt vagyok, fáj a fejem eléggé xar a hangulatom a kocsi miatt! Akivel nem találkozom annak jó éjszakát! sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

na megvolt a tali :wub:

egy igazán nagy és komoly embert ismerhettem meg kiccsikó személyében.

kicsit még mindig szégyellem magam,hogy hozzá képest alulöltözött voltam :P

azért jó,hogy most már arcot is tudok társítani a nicknévhez B)

remélem nemsokára az egészséges Vectrával fogsz érkezni Debrecenbe :lol:

örülök hogy megismerhettelek!

farosok hol vagytok? :P

Link to comment
Megosztás:

Kicsit erős lett, takarítottam... A lényeg, hogy attól még a farosok végignyomják az éjszakát, mégha csendben is (Mit ne adnék, ha tényleg csend lenne a gyártósor mellett...)

De sajna tényleg nem érek mostanában rá. Node sebaj, jövőhéten délutános leszek, mehet a traccsparti hajnalig!

Amúgy jó reggelt neked is. :wub:

Rolinak és nekem pedig jó éjt, megborulok a fáradtság nagysága előtt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.