Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Neked írt választ az előbb Uhuhu a vekis topicban! Olvastad?

Szerintem ha nincs más lehetőséged, próbáljátok meg náluk megjavíttatni a kocsit! :wub:

És jövőre meg abszolút várunk mindenkit... ha lesz.

Köszönöm, láttam és már beszéltünk is telefonon!

Persze, hogy lesz!!! miért ne lenne?

Link to comment
Megosztás:

Ja. Ne igyunk előre a medve bőrére, de ha már a második ilyen fergeteges volt, akkor igazán lehetne egy harmadik is. Ahol már Kiccsikó is Mantázhatna. :wub:

Eccer én is kipróbálnám.... de már lehet, hogy az új kasztnival, nagy kerekekkel, jövőre :P

Link to comment
Megosztás:

Állok elébe! :wub: De ha már erre jársz, akkor az eredeti állományt elküldenéd Rolinak? (Vascona) És akkor jövőre még komolyabb címkét lehet gyártani. Talán még a nyakcímke is megoldható lenne... Sőt, lehet, hogy keresek egy sörgyárat, hogy szponzoráljanak egy sörivó versenyt, és akkor egy limitált szériájú sört is kidobnánk a piacra! :P

Link to comment
Megosztás:

Állok elébe! :wub: De ha már erre jársz, akkor az eredeti állományt elküldenéd Rolinak? (Vascona) És akkor jövőre még komolyabb címkét lehet gyártani. Talán még a nyakcímke is megoldható lenne... Sőt, lehet, hogy keresek egy sörgyárat, hogy szponzoráljanak egy sörivó versenyt, és akkor egy limitált szériájú sört is kidobnánk a piacra! :P

Ok, átküldöm. A nyakcimkét is megcsinálom jövő hétre (csak hétvégén lesz időm).

Viszont pü-ben küldj email címet, mert privát üzenethez nem tudok csatolni file-t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.