Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát úgy, hogy vártunk nagyon! :wub:

(Igazából, amúgy csak én voltam süket, mert az OPC-knek volt fenntartott helye, és a "Voszi"-t értettem Nyuszinak, :P ...de ez csak később derült ki, és addig vártalak, mert még személyesen nem találkoztunk!)

B) megvallom őszintén a horvátoszrági út után még mindig csak akkor ülök kocsiba vezetni ha nagyon muszáj :lol:

de ígérem, bepótoljuk a találkozást, ha más nem egy Lurdyn :P

Link to comment
Megosztás:

:P megvallom őszintén a horvátoszrági út után még mindig csak akkor ülök kocsiba vezetni ha nagyon muszáj B)

de ígérem, bepótoljuk a találkozást, ha más nem egy Lurdyn :wub:

Ok, ez jól hangzik!!!! :P

De szóljatok előtte, mert nem mindegyik Lurdyra tudok kimenni...

Link to comment
Megosztás:

Ok, ez jól hangzik!!!! :P

De szóljatok előtte, mert nem mindegyik Lurdyra tudok kimenni...

mindenképpen :lol:

akkor nézd úgy h örülj h te legalább képben vagy mert szerintem nem sok ember van igy B)

és sztem meg is fáztam :P

jobbulsát neked, képben....ez jóóóóóóóóó, épp tegnap volt vetítés a csajokkal a nyaralásról, meg képekete nézegettünk, hát az alsó lakó tuti szitkozódott :wub:

Link to comment
Megosztás:

Volt fentartott hely! A manta, ascona, vectra mellé még egy debreceni kocsi elfért volna. :P

415 képet csináltam, ebből 1-2% selejt. 2-3% nem biztos, hogy nyílvánosságra hozható. :wub: B)

Szerintem a G Astrások félkörébe is nyugodtan beállhatott volna, de tény, hogy mi is szívesen láttuk volna a mi sorainkban. Mackó! Ha van olyan képed, amin épp órát szerelek Superman repülés közben, akkor azt passzold már el! :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a G Astrások félkörébe is nyugodtan beállhatott volna, de tény, hogy mi is szívesen láttuk volna a mi sorainkban. Mackó! Ha van olyan képed, amin épp órát szerelek Superman repülés közben, akkor azt passzold már el! :wub:

Olyan képem nincs.... pedig buzdítottak, hogy fényképezzelek le.

371 kép a talán publikus kategória része... feltöltésükön dolgozom... egyben 497 mega.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a G Astrások félkörébe is nyugodtan beállhatott volna, de tény, hogy mi is szívesen láttuk volna a mi sorainkban.

Reméltem is hogy enm hagynak cserben a srácaim :P

vmikor mindenképpen megejtjük ezt az utat,de először konzultálok a pártitkár-asszonnyal :P B)

:wub: már te is kezded????????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.