Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Miféle sátorhely???????Nekem van sátram :wub:

Ja, és Párizsban szép az ősz!!!! :P :P Szóval nyaralni nem oda megyek, csak őszölni... :lol: :D

Jövőre megint csajbuli lesz, de most Görögország a cél....de én nem vezetek mondtam nekik B)

csajbuli? a múltkor még engem akartál sofőrnek :P

Link to comment
Megosztás:

szép jó estét!

éljen a moziünnep...amire akarsz menni,persze nincs jegy.

megnéztük a Vadászpilóták c. francia filmet. Francia hang,magyar felirat....merszííííí.... :wub: :P

végülis meg lehetett nézni,de rendes mozijegy árát nem érte volna meg,ebben egyetérettem nyuszival :P

Link to comment
Megosztás:

szép napot!

Úgy látom mindenki pihizett a hétvégén!Én tutira! B) 1-2 dolgot kivéve.(Amiért is újbóli elnézését kérem SzaboT-nak hogy le kellett mondanom a mozizást :wub: )Így sajnos az élménybezsámolót sem írtam meg, de most megyek a csajszik képeiért, szóval lesz megitn mit mutogatni :P ha akarjátok, ha nem :P

Link to comment
Megosztás:

No megjöttek a farosok is! Itt a mi időnk mááááárr! :wub:

Én legalább is dolgozok,úgyhogy éjjel úgyis itt vagyok,Tas koma szegénykém keresi a hangját,meg biztos szunyál...

Na de jó kis 4 nap volt ez itt! :P

Aki nem jött szeintem bánhatja...

Volt szép elhajlás is,kerestem magamat rendesen...

Élménybeszámcsi készül (csak előbb összerakom a gépem ha hazamegyek :P )

Link to comment
Megosztás:

nem csodálom Laci...tegnap aludtam végig de még mindig nem vagyok 100 on....B) még jó h megfogadtuk h nem iszunk együtt ! csak külön-külön :wub:

Sanyi ! köszönöm h vezethettem a mantát egy élerte szóló élmény volt :lol: csakúgy mint megfordulni vele aztán meg kigyorsítani :P

és végül...Roli te tényleg dolgozó lány magas vagy :P

Link to comment
Megosztás:

:P B) :lol: ne fájdítsátok a szívemet még jobban., de hogyhogy fenntartott helyem volt? :D

Hát úgy, hogy vártunk nagyon! :wub:

(Igazából, amúgy csak én voltam süket, mert az OPC-knek volt fenntartott helye, és a "Voszi"-t értettem Nyuszinak, :P ...de ez csak később derült ki, és addig vártalak, mert még személyesen nem találkoztunk!)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.