Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nekem mindegy mi van alatta (amúgy made by Gizella utcai kipuff szervíz), ne akarjon szétesni, pár évet bírjon, hangja szép legyen, jól nézzen ki, és persze a motornak se legyen káros (itt most nem a taposás miatti károsodásra gondolok) :wub:

gizella utcán jól dolgoznak több haverom ott vette.

de én csak remust vennék.ezt nem lehet utánozni.igaz borzasztó az ára (a típusdobok 90-100e-be fájnak..),de nincs kiegyensúlyozottabb hangú dob sztem.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Néha nem is minőség... csak név. :wub:

(itt említeném meg a gyári fékbetét garnitúrát, amit nekem adni akart a boltos, közben made in india volt)

az igen...

apropó fék...nekem puha a betét,ezért jobban kopik,sok a fékpor.ha 1 hétig nem mosom ki,akkor nyiszorog bizonyos fékerőnél.na mostanság már nem egy hét,hanem 3 nap után kb. mit lehetne ez ellen tenni? gariban kérjek új betétet? egyáltalán adnának?

Link to comment
Megosztás:

az igen...

apropó fék...nekem puha a betét,ezért jobban kopik,sok a fékpor.ha 1 hétig nem mosom ki,akkor nyiszorog bizonyos fékerőnél.na mostanság már nem egy hét,hanem 3 nap után kb. mit lehetne ez ellen tenni? gariban kérjek új betétet? egyáltalán adnának?

nekem meg új és kemény...és mégsem jó :wub:

Link to comment
Megosztás:

akkor mi?

az hogy a betét beleér a tárcsába,vagy a tárcsa vhova.. tehát vagy a mérete nem teljesen pontos,vagy mondjuk vetemedett a tárcsa..utóbbit nem hiszem,nem szoktál állat módjára,és sokat fékezni. sztem a betét formája nem teljesen gyári,és bizonyos helyzetekben hozzáér a tárcsához.

teccikérteni? :wub:

Link to comment
Megosztás:

az hogy a betét beleér a tárcsába,vagy a tárcsa vhova.. tehát vagy a mérete nem teljesen pontos,vagy mondjuk vetemedett a tárcsa..utóbbit nem hiszem,nem szoktál állat módjára,és sokat fékezni. sztem a betét formája nem teljesen gyári,és bizonyos helyzetekben hozzáér a tárcsához.

teccikérteni? :P

jó, akkor majd felhívom ezt a srácot.... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Fék... a nyiszorgás több okra vezethező vissza...

Ha kemény a fék és fog, akkor nagy gond nem lehet, szerintem. Ami HOBít illeti, én arra tippelek, hogy a vojth-os fékbetét nem annyira tuti... vagyis a súrlódási mutatója gyenguc... ezért lehet az, hogy kemény, de nem érzed olyan jónak a hatást.

Már csak az a kérdés, hogy elől, vagy hátul, vagy mindkettő gyenge?

Tamás! LÉcci... bocsi, de akkora butaságot mondtál...

"az hogy a betét beleér a tárcsába.... és bizonyos helyzetekben hozzáér a tárcsához."

Ez természetes... másképp hogyan fékezne? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Fék... a nyiszorgás több okra vezethező vissza...

Ha kemény a fék és fog, akkor nagy gond nem lehet, szerintem. Ami HOBít illeti, én arra tippelek, hogy a vojth-os fékbetét nem annyira tuti... vagyis a súrlódási mutatója gyenguc... ezért lehet az, hogy kemény, de nem érzed olyan jónak a hatást.

Már csak az a kérdés, hogy elől, vagy hátul, vagy mindkettő gyenge?

mármint a betét kemény. fogni jól fog,de van hogy nyiszorog amikor egyenesen mész vele.tehát vhol beér,gondolom én

szerk: Laci úgy látom két külön dologról kezdtünk beszélni :P

szóval a fék jó,csak amikor nem fékezel,akkor visít. :wub:

Link to comment
Megosztás:

mármint a betét kemény. fogni jól fog,de van hogy nyiszorog amikor egyenesen mész vele.tehát vhol beér,gondolom én

szerk: Laci úgy látom két külön dologról kezdtünk beszélni :P

szóval a fék jó,csak amikor nem fékezel,akkor visít. :wub:

Így már más a dolog fekvése. Na az többnyire szorulásra vezethető vissza.

Link to comment
Megosztás:

akkor most mi lesz velünk? :P

klassz,mert egy jó ideje már így járok....lassan kidobhatom a kocsit a szemétbe....szétnyúzom....soha többet nem megyek nyaralni se vele :wub: ott is csak baja lett

ugyan már...a legtöbbet városban megy,más motor sem díjazza túlságosan,nemhogy az ecotec mocik.

sok lerakódás,de most legalább kiégetted...ha meg tudom hogy mennyi ideig milyen tempóval mentetek,nemhogy a check engine,de még én is figyelmeztettelek volna :P

Link to comment
Megosztás:

ugyan már...a legtöbbet városban megy,más motor sem díjazza túlságosan,nemhogy az ecotec mocik.

sok lerakódás,de most legalább kiégetted...ha meg tudom hogy mennyi ideig milyen tempóval mentetek,nemhogy a check engine,de még én is figyelmeztettelek volna :P

Zsuzsi nem ért hozzá, és a szeme is rossz :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi, így egymás közt, mennyit mentél vele? Nyugi, nem mondjuk el Tamásnak! De ha szégyenlős vagy, akkor jöhet pü-ben is... :P

most csak 160-at, de azt sem tartósan....de eygszer már kipróbálásképp....többet :wub:

képben vagyok,nyugi B) a titkolózást meg nem szeretem :P :lol:

akkor ne titkolózz, mondd meg mit kapok szülinapomra :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.