Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

ilyen voltam aznap este,mikor először találkoztam Nyuszival :P

de utána megfogadtam,hogy soha többé ilyet :wub: :P

átadom,ismétlem ÁTADOM :P a terepet a tisztelt farosoknak

jó éjt

nem rossz egy elsökerekesnek de sok segitséged volt ,a hideg meg a nedves pálya de szépvolt

amit hianyoltam az a sperdifi elöl idönként nagyon leragadtál (egyhelybe)

rolit kérdezd meg hogy nalam milyen a halálozási aránya az ilyen 2000ccm alatti frontosoknak :P

mert én télen pihentetem az omit és frontolok (az a fránya só) és erre minden télen van egy áldozatom és ki is végzem B)

de remélem nem ez volt az utsó ilyen drifted :lol:

remélem lejöttök minnél többen a talira részt szabad venni a szlalon versenyen is :D

Link to comment
Megosztás:

én meg aztán jól elrontottam :P :D és már nem csinál ilyet...csak ha nem vagyok itthon :wub:

ellenkezőleg,megjavítottál :D

mit csinálok ha nem vagy itthon? :P

nem rossz egy elsökerekesnek de sok segitséged volt ,a hideg meg a nedves pálya de szépvolt

amit hianyoltam az a sperdifi elöl idönként nagyon leragadtál (egyhelybe)

rolit kérdezd meg hogy nalam milyen a halálozási aránya az ilyen 2000ccm alatti frontosoknak :P

mert én télen pihentetem az omit és frontolok (az a fránya só) és erre minden télen van egy áldozatom és ki is végzem B)

de remélem nem ez volt az utsó ilyen drifted :lol:

remélem lejöttök minnél többen a talira részt szabad venni a szlalon versenyen is :D

az Astrával tuti nem fogok ilyesmit csinálni. túl drága volt és túlságosan szeretem ahhoz,hogy ilyen terhelésnek tegyem ki...tervezem egy játszós autó vételét,aztán ha összejön,akkor majd azon élem ki még fennmaradt vágyaimat,ha lesz még ilyen :P

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tamás! a kis pörgés forgás nem semmi... féltengelyek bírták? Gumi milyen lett a végére?

üdv!

bírták,jaja,pedig 130-140e km volt ekkor az autóban.ez a kis összeállítás egy 10-15 percesből lett megvágva :P

szinte hihetetlen,de a gumi nem kopott olyan sokat,mint ahogy azt akkor én is gondoltam volna. kb 1-1,5mm kopott le.

egyedül néha motorféknél a váltóból ilyen kis kattogás-féle hang jött,az állatkodás után,de elmúlt később.

gyilkos az autóra nézve,az tuti...de élvezetes volt nagyon.mellettem ülő Oti barátom ordibálása sztem mindent elárul. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem hallottam az ordibálást, mert a srácok még aludtak, de mindjá megnézem hangosabban is. :P

annyiról van szó,hogy haverom fél teste kint az ablakon,széttárt karokkal ordítja a kamera felé,hogy "vegyeddd,veeeegyeeeedddd"

a hangja sztem nagyon jó az autónak,hála a direktszűrőnek :wub:

Link to comment
Megosztás:

Abból sohasem elég...

Csak a kompromisszumok. Nekem azért van kipuffhang, mert a direkt kinyírhatja a légtömegmérőt... ugyanakkor a kipuff se túl hangos, mert 3 gyerek néha alszik a hátsó sorban. :P

nekem remus rendszer volt a gti alatt,szóval nem az a diszkrét hangú cucc :P

gyönyörű hangja volt,de hosszú távon megőrültem volna :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.