Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jujj de izgatottan vár itt valaki! :wub: Nyugi Tomi, hamar ott lesz ez a csajszi! :P

Viszont! :D :P

Ma megtettem a "kicsivel" (mert ezentúl csak igy fogom hívni) Budapest Zalalövő közt 270 km-t !

Nem fogjátok elhinni, de gond nélkül, úgy, hogy a vas 26 éves! Megevett fél tank gázt, az kb 3000 ft :P

Ja, és kb 300 kg cuccal megrakva, amit Tas-tól hoztam el a "nagyhoz". Mucus, mégegyszer ezer hála érte!

Ma látták az itteniek először az autót, és hát nem is gondolták, hogy ez ilyen, és nem is olyan rossz! :P :D

Még ezt a hetet bírja ki, aztán viszem műszakira, és aztán meg kasztnishoz ezt is...(mind a két kocsim ott lesz?!)

Nem folyik itt semmiféle ellentét, vagy párharc, a farosok és az orrosok közt, csupán csak éjjel farosok vannak többen(mindig), és nincs kit piszkálni B) Mindenkit szeret mindenki!! (remélem) :lol:

Link to comment
Megosztás:

.... azt javaslom, hogy kezeket a paplan alá! B)

És ez hogy folytatódik?

-kezeket a paplan alá, hogy ne fázzon a kezünk? :wub:

-vagy hogy kezeket a paplan alá, lábakat az égbe?

- ... ,és mehet a birizga?

Jaj Sanci, javíthatatlan vagy! :P Szegény Mackó örül ha pihenhet egy kicsit :P

Link to comment
Megosztás:

Nem mondod! Hobin kigyulladt a beszarásjelző? Nem értem, minek az a rengeteg elektronika? Tuti, hogy most sem a motorral, mint hardware-rel van a gond, csak valami kütyü marháskodhat... Aminek a cseréje drágább, mint nekem egy komplett motorcsere.

kézikönyv alapján ha jól emlékszem a check-engine lámpa "emisszió szabályzó rendszer" hibájára utal.

de mondom,sztem abszolút semmi sem történt,csupán a rengeteg városi tötymörgés után kapott egy kis kormolást :wub: és felhevült a több órás autópályázástól.

de hamarosan kiderül.

az esetleges meghibásodásnak a javítási költségeit tekintve pedig maximálisan igazad van...

Link to comment
Megosztás:

Kösz, hogy ennyire lehúzod a motorom árát! :P (bár igazam lenne, hogy annyira olcsó, mert akkor ti sem járnátok annyira szarul)

:P B) :lol:

nem kell az ördögöt festeni a falra.

ezek a mai szenzorok már egy kis eltérésre is hibát jeleznek,a szervíz meg persze javasolja mindennek a cseréjét...

szerencsére van ismerős,márkaszervízben,szóval most ez az eset nem áll fenn :D

de én 99%-ig biztos vagyok abban,hogy nincs semmi baja.

amikor még nem volt saját Astrám,többször mondtam Andinak,hogy megveszem tőle az övét.

nagyon pöpec kis gép (csak meg ne hallja,mert elbízza magát :wub: )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mackó, csörgess meg, ha elérhető vagy. A cégtől visszahívlak, amint tudlak. B)

Nu, megvolt az első buszos napom. Nem is volt olyan vészes... Nem a fenét! Gondolatban vagy ezerszer lepörgettem, hogy hogyan előzném meg a buszt!!! :P Na mindegy, de ez olcsóbb... :wub:

Most megyek a sorra és megpofozok egy teszterprogramot, mert nem akar menni.

Jók legyetek! Persze ha nem megy, akkor ne erőltessétek! :P

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Írtam pü-t!

Nyuszi! Szia újra köztünk, a check engine-t pedig nézessétek meg mindenképp, mert nem csak emissziós rendszer hibát tud mutatni, hanem mást is... pl. nekem a jeladókat is az mutatta... meg még sok mást is tud. Mindenre kigyullad, amihez van hibakód. :P

Roli! Holnapután megnézhetem majd a "kisautót"? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Írtam pü-t!

Nyuszi! Szia újra köztünk, a check engine-t pedig nézessétek meg mindenképp, mert nem csak emissziós rendszer hibát tud mutatni, hanem mást is... pl. nekem a jeladókat is az mutatta... meg még sok mást is tud. Mindenre kigyullad, amihez van hibakód. :P

Roli! Holnapután megnézhetem majd a "kisautót"? :wub:

mint feljebb írtam,kialudt B) :P

remélem fel se villan már.

Link to comment
Megosztás:

mint feljebb írtam,kialudt :P :wub:

remélem fel se villan már.

Attól még a hiba kódja el van tárolva. Meg lehet tudni, hogy mi okozta a lámpa felgyulladását.

Legalábbis engem idegesítene... pláne, ha olyan hibi lenne, ami visszatérhet... :P

Az, hogy nem világít, csak annyit tesz, hogy jelenleg épp nem áll fent a probléma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.