Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Azért én is optikáztam ám az autót, nem csak te! Amikor a multkor otthon voltam, a hugomtól kaptam egy hűtőmágnest, ami egy sörbontó. Nem is akármilyen! A nyaka egy habos "sörrel" teli korsó, és az oldalán az áll: Sándor. Innentől ha legurulok egy talira, ezt rádelejezem az autóra, hogy mindenki tudja, hogy kié is ez a harciszekér! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok....kicsit álmosan, de annál forróbb karneváli hangulatban köszöntelek titeket :)

Mi este valszeg már olyan hét körül megyünk fel, bár gyanítom már akkor sem lesz helyünk...de legalább fagyizunk, vagy sörözünk...kinek mit ígértem? :unsure:

aztán a csajokkal az este folyamán további táncika van előtérbe helyezve, szóval aki csatlakozni szeretne, szívesen látjuk :D

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok....kicsit álmosan, de annál forróbb karneváli hangulatban köszöntelek titeket :)

Mi este valszeg már olyan hét körül megyünk fel, bár gyanítom már akkor sem lesz helyünk...de legalább fagyizunk, vagy sörözünk...kinek mit ígértem? :unsure:

aztán a csajokkal az este folyamán további táncika van előtérbe helyezve, szóval aki csatlakozni szeretne, szívesen látjuk :D

forróság,az van....

egyszerűen nem bírom rávenni magam,hogy megmossam az autót...nagyon fullasztó ez az idő...

este viszont remélem már kellemesebb lesz a hőmérséklet, és csak a karneváli láz miatt érzünk majd hőséget :D

bár a táncikálós rész nemtom rám is vonatkozik-e :D

remélem sok,számomra eddig ismerős és ismeretlen klubtárssal fogok találkozni!

na most ebéd,aztán irány debrecen :)

ööö és nyuszi,kinek mit igértél.....nekem még eszemben van ámmmmmm :lol:

szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Én meg tegnap strandolni voltam,nagyon szupi volt,a vízben nem is éreztük a hőséget.A karneválon el lehetett viselni a meleget?Micsoda vihar volt Pesten! :unsure:

Maci jó lett a kocsin a matrica,biztos sokaknak feltünik!Én is raktam már ki pár szórólapot a jobbképű Opelekre. :)

Link to comment
Megosztás:

Helló Charlie Brown! :) Itt Fehérváron fél kilenctől feltámadt a szél, és kilenctől istentelen zuhé kezdődött. Gondolom Pesten is így volt. Azért remélem, hogy Debrecen megúszta.

szerencsére mi mondhatni megúsztuk,egy gyors záporral (Mackó,ugye nem áztatok el hazafelé menet? :D )

de nem tartott sokáig.

a karnevál...rengeteg ember,mint mindig,gyönyörű tüzijáték,viszont a beígért utcabál...hát nem tudom...Charlie koncert nem igazán az....viszont a kisszínpadon....ott volt a nagy élet :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.