Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jah...a mai nap...

mert, mi baj lehet ezen a szép napon?jöna karnevál, a főtéren ott áll egy kocsi, nagy nyüzsi van a városban, este buli....egész hétvégén....már egy hete ez megy a vársoban....Nekemis vannak gondjaim, de nem hagyom, hogy elrontsa a mai napomat

karnevál? elmegy előttem a sok virágkocsi,meg sok táncikás ember,nagy buli :unsure:

én nem nagyon érzem a pezsgést esténként...

este buli? milyen?

Link to comment
Megosztás:

karnevál? elmegy előttem a sok virágkocsi,meg sok táncikás ember,nagy buli :D

én nem nagyon érzem a pezsgést esténként...

este buli? milyen?

Ízlések és pofonok...

én szeretem a karnevált, büszke vagyok, hogy a árosunkban iylen híres esemény van, és szerintem szépek a kocsik, kivéve a cégest, mert az még sehogy sem áll :unsure: :)

Szerda óta minden este van koncert, ma is lesz...a helyi lapokban van program, ott megtalálod ma mi lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ízlések és pofonok...

én szeretem a karnevált, büszke vagyok, hogy a árosunkban iylen híres esemény van, és szerintem szépek a kocsik, kivéve a cégest, mert az még sehogy sem áll :unsure: :)

Szerda óta minden este van koncert, ma is lesz...a helyi lapokban van program, ott megtalálod ma mi lesz.

kösz a tájékoztatást

Link to comment
Megosztás:

Igen én is hallottam,hogy nem lesz több virágkarnevál,ez lesz az uccsó amikor még virágból készülnek a kocsik és jövőre már sörkarnevál lesz.A kocsikat sörös dobozból vagy söröskörsóból kell készíteni a közönséget pedig sörrel fogják locsolni a felvonuló kocsikról.Már meg is hívták Gambiából az umbulda törzset akik népi táncukat hagyományosan söröskorsóval a fejükön járják,valamint Olaszországból a korsóforgató csoportot Torinóból,akik úgy forgatják és dobálják a malátalével tele korsókat,hogy egy csepp sem löttyen ki a nedűből.Az esti főtéri bulin pedig sörhab befúvókkal teszik felejthetetlenné a partyt!

Én már meg is vettem a jegyet az első sorba !

Link to comment
Megosztás:

úúúúúúú srácok....

ne üljetek motoron,a hátsó ülésen :unsure:

ma előttem esett le egy kb 10-12 éves gyerek (!!!),gondolom elvitték próbakörre,bukó persze egyikőjükön sem volt....ahogy húzott egy nagyot a srác,kiskölyök fel a levegőbe,csatt a földre,és kb 10-20 méter csúszás-forgás az aszfalton...

én értem oda először,hívtam a mentőket,a központos meg mondta,hogy mérjem fel,hogy hol és mennyire sérült...

azóta gyakran a földön fekvő eszméletlen gyereket látom a fejemben...... :)

többbet nem is mondok,nagyon durva. :D

nagyon vigyázzatok magatokra!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt ilyen :kb 15 éve a téli lefagyott jégbordás úton csúsztam meg a zsír új 2107-es LADÁval ,és a csúszás végén egy tölgyfában landoltam.Szerencsére bajom nem lett,mert kb 40-el mentem .A kocsi eleje rommá tört és én még napokig az idegtől aludni sem tudtam és ha lecsuktam a szemem mindig az volt előttem,ahogy csapódok bele a fába.

Link to comment
Megosztás:

... én még napokig az idegtől aludni sem tudtam és ha lecsuktam a szemem mindig az volt előttem,ahogy csapódok bele a fába.

Én viszont pont az ellenkezőjét éreztem. Tél, hó, Trabant... A hólé befolyt a dobba, fékezéskor bal első beharapott, és keresztbe rántott. Szemből teherautó. Innentől időstopp, minden lelassult. Tisztán emlékszem ma is minden töredék másodpercre, és arra, hogy hogy járt az agyam, hogy úgy töressem meg a Trabit, hogy én egybe maradjak. És onnantól volt újra normál a sebesség, amikor az oldalablakot kifejeltem. Na, azt a pár másodpercet hajtottam utánna mindenben, de még eddig nem sikerült újra átélnem. Viszont még mindíg nagyon vágyok rá. Az az iszonyat adrenalinlöket csodákra képes (csak utánna lehet, hogy beledöglesz).

Link to comment
Megosztás:

Ejtőernyőzés vagy orosz rulett? :unsure: :D

Bár lehet igazad van mégiscsak kocsival a legjobb,most jutott eszembe egyszer mikor mentem felfelé 1 vasuti felüljáróra és amikor majdnem a tetején voltam akkor szembe jött velem egy Szusi Swift amint épp egy kamiont előzött a barom zárovonalon,felüljárón,na akkor lefőttem egy pillanatra.A Corsát lehúztam a szalagkorláthoz úgy,hogy a visszapillantó centizte a vasat,épp hogy elfértünk hárman az uton,ha nem a családdal lettem volna biztos megfordulok és utána megyek kiszedni a kis bádogdobozból!

Na léptem haza a melóból!

Ez volt az 500. hsz-em! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, az azért dúrva... Hasonló velem is volt. 4. sz. főút, Karcag és P.ladány között. Szemben egy Simsonos, mögötte egy kamion. A kamion elkezdi előzni a Simsont. Eddig semmi gond, elég széles volt az út, így hárman még elférünk. Viszont hírtelen a kamion mögül kivág egy fekete VW Golf. No, négyünknek már szűk a széles is. Jobbra le, kavicsok záporoznak a kocsi oldalán. De az anyázásra csak akkor volt már időm, amikor már elmentek. No az efféle nem jó.

Jó hétvégét!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.