Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ahogy mondja Asconás barátom! :D Méghozzá egész jó kis pénzt, mert mától újra tizenkettezem hóvégéig, minden nap (még vasárnap is, 300%-os bérért) Szóval gyűlik a benyára való (aztán úgyis más lesz belőle...)

:unsure: :)

Aztán remélem ez nem jelenti azt hogy nem fogunk látni a BW-n,mert éppen dolgozol!

Pü. ment Sanyi!

Szép reggelt mindenkinek! Tejszínhabos finom kávéval,ágyba hozott reggelivel,(akik ketten laknak azok vigyék ágyba egymásnak! :lol:) na és persze megértő főnökökkel,akik elnézik hogy jóval később kezdtek el dolgozni(és hamarabb is van kedvetek végezni)

Szóval kellemes és rövid pénteket mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Ugyanezt kívánom én is mindenkinek, és túlórában gazdag boldogtalan hétvégét magamnak! :unsure:

A Pü lehet hogy ment, de nem jött... Majd ha ráérsz, re, please!

Ment az.CSak nem gondoltam hogy ilyen hamar elolvasod az üzimet,úgyhogy először írtam hogy ment,és az imént el is küldtem.... :D Úgyhogy mostmár megkaptad :)

Link to comment
Megosztás:

Olvastam, válaszoltam! Ha a kedvesed is ilyen szép, akkor nagyon tudsz választani! :D

Szebb is! De majd a többiek megmondják róla a véleményüket,elméletileg vasárnap találkoznak vele :unsure:

Hozzám meg nagyon nem kell igazodni,most meg lehet beszélni egy helyet és egy időpontot,mert én elviszem a kiscsajszit vasárnap reggel a karneválra,aztán meg oda megyek ahová mondjátok...

Szóval ha valaki mond egy helyet és egy időpontot,mi ott leszünk!

Hónap vége? hohohohóóóóóóóó! mindgyárt itt van! Mackó mindig azzal nyugtasd magad hogy sosem volt még ilyen közel,és a helyzet folyamatosan javul! :lol: :D :) :D

Amikor gondolkodsz hogy milyen messze van,gondolj arra,hogy amikor utoljára erre gondoltál messzebb volt! :D Mindjárt itt lesz a fizetés,és a BW is! én csak ezért várom :)

Na meg még valami miatt....de ez már meglepi kategória

Link to comment
Megosztás:

a hóvégét én is BW és fizu miatt várom... elvileg pont az első napján kell fizut kapjak! :unsure: szóval nem lehet gond, hogy miből jutok el oda... max utána lehet gond, hogy miből élünk.. de ezt meg eddig is megoldottam, ezután is meg fogom oldani. Legalábbis remélem. :)

egyesek délben mehetnek haza... én meg nem is bosszantalak titeket, hogy mennyit voltam eddig szabin, és mennyit leszek még! :D

Link to comment
Megosztás:

a hóvégét én is BW és fizu miatt várom... elvileg pont az első napján kell fizut kapjak! :) szóval nem lehet gond, hogy miből jutok el oda... max utána lehet gond, hogy miből élünk.. de ezt meg eddig is megoldottam, ezután is meg fogom oldani. Legalábbis remélem. :D

egyesek délben mehetnek haza... én meg nem is bosszantalak titeket, hogy mennyit voltam eddig szabin, és mennyit leszek még! :lol:

én meg nem is mondom mennyire vagyok álmos :D

fizetés....mi mindig hónap elején kapjuk...de mindig jókor jön :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi !

amit igértem neked bútort az valszeg nem fog összejönni mert elvileg megveszik a lakást mindenestül :unsure: -bár még csak szóban egyeztünk meg,míg nem fizet addig nem hiszek neki :D

Semmi gond Gelkoca, de azért édes vagy ,hogy gondoltál rám! :)

Jelentem, megvan a zöldkártyám, az utasbiztosításom, találtam egy utikönyvet+térképet tök jó árban, kinéztem egy csempét is, és "tipikus" női sofőrként viselkedtem egy utcában :D :lol: Jah, és azt hiszem egy szekrényt is megfelelőnek láttam, már csak a finanszírozás miatt kell aggódni :D

Jó ez a nap :)

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond Gelkoca, de azért édes vagy ,hogy gondoltál rám! :unsure:

Jelentem, megvan a zöldkártyám, az utasbiztosításom, találtam egy utikönyvet+térképet tök jó árban, kinéztem egy csempét is, és "tipikus" női sofőrként viselkedtem egy utcában :) :D Jah, és azt hiszem egy szekrényt is megfelelőnek láttam, már csak a finanszírozás miatt kell aggódni :lol:

Jó ez a nap :D

legalább neked jó a napod :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.