Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

jó reggelt!

végre szép időre ébredhettünk :D

jelentem a csempevásárlás is megvolt,nem volt egyszerű délután,ugye nyuszi? :unsure:

az este-éjszaka folyamán bevetettem matematikai tudásom a lakása alaprajzának elkészítésekor,egy kis sörrel kísérve mindenre találtam megoldást :) :D :lol:

20-i nappal kapcsolatban pedig a felső vezetésünket kell ostromolni :), de én is benne vagyok az össznépi tüzijátékos dologban.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Részemről szeretném megnézni a nappali karnevált is.....valahol, aztán lehet egy egész napos csavargás...nem bánom, fagyi, vattaculor kíséretében, ok, Tamás kaphat sört is :D :)

Este pedig jó korán egy sörözőben várva a kezdést, megnézhetjük a felvonulást, aztán buli hajnalig :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Részemről szeretném megnézni a nappali karnevált is.....valahol, aztán lehet egy egész napos csavargás...nem bánom, fagyi, vattaculor kíséretében, ok, Tamás kaphat sört is :lol: :D

Este pedig jó korán egy sörözőben várva a kezdést, megnézhetjük a felvonulást, aztán buli hajnalig :unsure:

húúúú,akkor nekem hétfőre szabi kell,hogy ne szétcsúszva menjek dolgozni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.