Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Bocs a vacsora szót elfelejtettem idézőjelbe tenni :D :lol:

Tőlem mehetünk a tüzépről hazafelé, de.....7-re a lakásnál kell lenni, és ne aggódj, nem vezsek semmit :)

Srácok, arra gondoltam együtt elmehetnénk valahová majd kirándulnui ősszel

idézőjelbe? hmmmm és az mit takar? :unsure:

tüzépre akkor mégis megyünk? :D mert reggel még más volt az álláspont. de akkor írd már le priviben,hogy lesz a délutáni prg.

őszi kirándulásban maximálisan benne vagyok :D akár egy,akár több napos :)

Link to comment
Megosztás:

A nyuszi ruhája már sárga, a mackóé azt hiszem piros :D

Majdnem igazad van! :D Szakközépben az egyik komám nyulakat tenyésztett, és sunyiban ott bagózott, hogy a szülei ne tudják meg, és azzal piszkáltuk, hogy Magyarországon ő tenyészti egyefül a sárga nyulakat. Viszont az én mackóm nem piros, hanem kék! :)

Amikor mennydörög, érdemes áramtalanítani... és olyankor hát.... nem is tudom, hogyan fejezzem ki.... :unsure: :)

Hogyan fejezd ki? Olyan, mintha itt lennének a hoszú téli esték, vagy a régi idők, amikor még nem volt hétfőn TV adás, és szüleink ráértek este "társasjátékozni". :D

Hosszas tötymörgés után megírtam az autónk történetét a mai napig... persze a word az ucsó pillanatban fagyott le, de szerncsére 1 mondat veszett csak el az autómatikus mentésnek hála. :lol:

Szóval... küldöm Szabot-nak!

Nekem meg összeomlott a Windows (most is másik gépnél vagyok) Úgyhogy a héten tuti nem külföm el..

Link to comment
Megosztás:

Jó is annak aki ebben az időben aludhat! :unsure: Nekem viszont lesz sok éjszakai pótlékom! :)

Na izé,arra a vasárnapi jöjjünk össze,nézzünk tüzijátékot, partyra én is szeretnék ám megjelenni! Meg bemutatnék nektek valakit,aki kiérdemelte hogy előrébb legyen mint az ascona :D

Szóval tudtok valami konkrétumot már?

Sanyi,én hívtalak nemrég,gondoltam megzavarom az éjszakai munkakedvedet :lol: :D

Céges telefon volt,ne hívd!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.