Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Elment a teljes napom arra, hogy Ildit fogorvostól fogorvosig vigyem... szbin van, nem az ő körzete, helyettesít, saját beteg előlre... ja, menjen röntgenre, 1 hét múlva vissza...

kapják be, ekkora f.szok a fogorvosok? (Persze ezek után várnák a borítékot! )

Este még lehet teszünk egy próbát az ügyeleten... :unsure: :)

sajnos én is tapasztaltam már ilyet,igaz csak sima orvossal...

azt hiszem 3 helyen voltunk,és mindenhonnan elzavartak a fenébe,merthogy "nem ide tartozok,mit keresek itt",pedig szó szerint állni alig bírtam...

aztán végül az lett,hogy hazamentem a háziorvosomhoz,50km-re Debrecentől...

Link to comment
Megosztás:

Akkor 20-ára valami progi? Közös tüzijáték , valami?

sajnos én is tapasztaltam már ilyet,igaz csak sima orvossal...

azt hiszem 3 helyen voltunk,és mindenhonnan elzavartak a fenébe,merthogy "nem ide tartozok,mit keresek itt",pedig szó szerint állni alig bírtam...

aztán végül az lett,hogy hazamentem a háziorvosomhoz,50km-re Debrecentől...

pedig én harcoltam... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ez a kút, amíg a kedves rokon jóvoltából egy másik kedves rokon által a szivattyú a felszínre nem lett emelve, semmi különös problémával, szinte állandóan ment... a belviz okozta neki csak a bajokat. mióta ki van emelve, csak a baj van vele...

Ha "esik az eső. és mennydörög".....akkor sok hasznos dolgot lehet a szobában csinálni :D

Én szeretem az esőt :lol:

amikor mennydörög, érdemes áramtalanítani... és olyankor hát.... nem is tudom, hogyan fejezzem ki.... :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

ez a kút, amíg a kedves rokon jóvoltából egy másik kedves rokon által a szivattyú a felszínre nem lett emelve, semmi különös problémával, szinte állandóan ment... a belviz okozta neki csak a bajokat. mióta ki van emelve, csak a baj van vele...

amikor mennydörög, érdemes áramtalanítani... és olyankor hát.... nem is tudom, hogyan fejezzem ki.... :unsure: :)

belvíz....borzasztó mostanság.....a pincénkben soha nem jött még fel a talajvíz...idén legalább fél méteres volt,a vízóraaknában bő méteres.....

a kertekről nem is beszélek :D

sajna ez mifelénk nagy csapás,az emberek nagy részének a mezőgazdaság az egyetlen beévteli forrása :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.