Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó estét mindenkinek!

Hétvégén úgy néz ki megyek haza Debrecenbe....mamával :D

Szegénykém még sosem látta a debreceni virágkarnevált,úgyhogy gondoltam ha most nem,egy év múlva már késő lesz :unsure:

Sanyim,nekem van 4 db felnire szerelt füstölhető gumim,abból legalább kettőt elviszek a BW-re,a másik kettő akkor is tied lesz,és akkor is el fogod füstölni,és én akkor is fel fogom venni! :)

Nyuszi,nagyon jó a hozzáállásod! :lol: így tovább! Kell az eső is ahhoz hogy rájöjj,mit kell csinálnod....

A hitelkérelmeddel sem lesz semmi probléma....

Link to comment
Megosztás:

Elment a teljes napom arra, hogy Ildit fogorvostól fogorvosig vigyem... szbin van, nem az ő körzete, helyettesít, saját beteg előlre... ja, menjen röntgenre, 1 hét múlva vissza...

kapják be, ekkora f.szok a fogorvosok? (Persze ezek után várnák a borítékot! )

Este még lehet teszünk egy próbát az ügyeleten... :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

Csokolom mindenkinek!

Mi van, Dr. nyuszi az üstben, már a lakás avatóról beszéltek?

Sanyi készen van már a kocsid, ennyire sok extra lesz benne? ABS, ASR -stb.

Sajna én 20-án dolgozom az éven kimarad a karnevál, tavaly voltunk a családdal szép volt!

Maci szép az Angel eye-d, az nem jó ha már az embernek a fogorvoshoz kell mennie! remélem csak 1 tömés?!

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha a tervezet összejön, akkor lehet. Az a terv, hogy BMW fékeket rakok alá, a lyukosztás miatt, és ha már a tárcsák alatta vannak, akkor lehet, hogy az elektronikát is meg kellene játszani (kicsit meghekkelve, amit Roli javasolt). Ami persze nyáron állandóan ki lenne kapcsolva! :unsure: De télen egy faros autónál kifejezetten előnyös lenne az ASR.

Link to comment
Megosztás:

BMW fékek, fékelektronika; azt mondtad, hogy az ABS elektronikát meglehet úgy machinálni, hogy választható legyen, melyik tengelyt fékezze. Ergo: ha az elsőt blokkoltatom, akkor gumit égetek, ha pedig szlalomozok akkor a hátsót, és olyan, mintha kézifékeznék, így gyorsabb a visszaváltás kanyarban. Szóval ha ezt össze lehetne hozni, akkor kemény lenne a verda! :unsure: De hogyhogy ily késői órákban is itt vagy? Csak nem szintén meló? :)

Ma nemigen leszek egyébként. Összeomlott a Windowsom, és ahogy magam ismerem, tuti lusta leszek újrarakni egész nap...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.