Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én akkor nem is szégyellem magam pedig nem vagyok megelégedve a súlyommal...(82)

de rajtam legalább nem látszik :unsure:

Sanyi izomrostos szövege jó önbizalom növelő,attól még a mérleg is lefelé csal fél kilót,de csak két napig,amíg ki nem megy a fejedből a duma...utána meglepődsz hogy visszahíztál :) :D :lol:

Ja,Sanyi a tied az sörizom! szóval fel a fejjel! (és menj mérd meg magad gyorsan! :D)

Link to comment
Megosztás:

Sörizom, sörizom... Az a bajom vele, hogy ezt nem hugyozom ki a sörrel. Viszont altesti tornánál lökhárítóként használható, így a befektetett energia egy része visszanyerhető az alternáló mozgás következtében. :unsure: Szóval van előnyös oldala is, csak azt mostanában nem használom ki.

Hát pedig ki kéne használnod,hogy egy rosszul sikerült napod után is mosolygós Sanyit láthassunk!

Az alternáló mozgás szerintem tud zsírégető hatást gyakorolni a fent említett izomzat méreteinek csökkentése céljából,ahhoz az altesti torna választható pozíciói közül egy erre alkalmasat kell választanod :)

Ha majd eltűnt a pocak,akkor legalább tudom hogyan csinálod :D

Link to comment
Megosztás:

Hmmm..hmmmm.....témánál vagyunk ismét :)

Na ma este itthon fogok unatkozni... :unsure: azaz fáradt vagyok, mint a dög....és tanulnom is kéne.....holnap vendégeim lesznek....de...mégiscsak szombat van...

Voltam ma csempét nézni....elég....a felhozatal...pedig oda mentem ahol a házam csempéjét vettem, Telo látta...ugye milyen szép volt? :D

Ráadásul az egyetemről kaptam levelet, továbbképzés...300eFt/félév....jókor.....pedig a Dr. jól mutatna a nevem előtt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul az egyetemről kaptam levelet, továbbképzés...300eFt/félév....jókor.....pedig a Dr. jól mutatna a nevem előtt :unsure:

Hmm... Jó drága a doktorátus. Megéri ennyiért az a két betű? Könyvelőként nem hiszem. Vagy ez újabb álláslehetőségeket biztosítana neked? Mindegy, akárhogyis van, én szurkolok neked. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem könyvelőként...csak egy álom valóra váltása lenne, de ennyiért én is sokallom, majd ha a melóhelyem támogatja....amúgy ennyi pénzért már olya sulit végeznék,aminek hasznát is veszem, de mostanában olyan fáradt vagyok...szóval nem lenne erőm tanulni

Áá! Te ígyis gizda vagy! Ilyen trükköt és praktikát megtartok magamnak, és csak találgass, hogy hogy "dolgoztam" le a pocakot! :)

Ugyan már minek azt ledolgozni???Ez a te tekintélyed :D Hogy nézne kis Sörös Sanyi sörpocak nélkül? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.