Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

És mondd, a fejedben már be van rendezve a ház? Azaz tudod, hogy mi milyen színű, formájú lesz és hol, milyen bútor lesz?

Nagyjából igen, de sajnos a pénz szűken áll rendelkezésre...szóval azt hiszem a berendezés az híjján lesz csak meg...inkább a felújításra költök, aztán meg egy szobát berendezek, és kész :unsure:

majd ültök a földre :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nagyjából igen, de sajnos a pénz szűken áll rendelkezésre...szóval azt hiszem a berendezés az híjján lesz csak meg...inkább a felújításra költök, aztán meg egy szobát berendezek, és kész :unsure:

majd ültök a földre :D

ehhez képest lehet ma már csempe-rengeteggel térsz haza :)

Link to comment
Megosztás:

Épp kiccsikó bemutatkozását olvasom (immáron nem a szerkesztőből) és mit olvasok?

"...elég sokat voltam a Debreceni fórumon, Nyuszifülnek köszönhetően becsatlakoztam a beszélgetésbe..."

Ezt hogy érted?

Hmmm :unsure: Nos igen, fiygelek mkire, aki csak feltűnik itt...

Úgy értem, hogy a múltkori felújításnál is....sokat válogattam...mert nem mindegy mit rakok le"egy életre"

Link to comment
Megosztás:

Majd viszünk bontott Opel üléseket! :D

Nekem van két használaton kívüli Manta ülésem!!! :unsure: Házavatóra akkor viszem őket magammal. SzaboT, a rábeszélésről meg annyit, hogy ki is igérgetett kinek belépési határidőt tavaly télen??? :)

Egyébként múlthét péntek óta használom az autót, és azóta az újszerű hátsó gumik a kopásjelzőig koptak. Szóval tényleg jó játék a Manta! :lol: :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem van két használaton kívüli Manta ülésem!!! :unsure:

és nem is mondtad ? :D

Gelkoca!Ez komoly??? :)

van egy lakás mit árulok,és szinte mindenki bútor nélkül akarja megvenni, a külföldi tulaj meg nem tud mit kezdeni vele....saját részre elraknám csak nemtom tárolni....de ez akkor derül ki ha vki elviszi a lakást

Link to comment
Megosztás:

van egy lakás mit árulok,és szinte mindenki bútor nélkül akarja megvenni, a külföldi tulaj meg nem tud mit kezdeni vele....saját részre elraknám csak nemtom tárolni....de ez akkor derül ki ha vki elviszi a lakást

Értem, akkor nálam tárolod, hogy amikor jössz, be legyen rendezve a szobád??? :) :unsure: oké :D

Link to comment
Megosztás:

és nem is mondtad ? :unsure:

Nem volt értelme mondani, mert nem Recaro, hanem a gyári. Tehát semmi oldal- és háttartás. Amúgy persze kényelmes, de csapatni jobb a Recaroban. Ja, és a rögzítőkeret le lesz majd róla nyesve, mert azzal lesz beépítve az én Recarom. Tehát jó, meg újszerű, meg minden, de van ezeknél jobb is...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Látom mindenkinek a vidámabbik énje érvényesül ma! Örülök neki! :) :D

Gyerekek,kalkuláltam! :unsure: Ha esetleg kocsival megyünk Nyuszi házavatójára,akkor mindenkinek autótulajnak lesz legalább 5 emberre való ülőalkalmatossága...sőt a hátsó ülések heverőnek,kartámaszos esetén fotelnek is megfelelnek majd!

Szóval Nyuszi! Költs csempére,meg kajára,másra nem kell :lol: :D

Ja és Nyuszinak kivesszük az üléséhez a kormányt is,hogy a jelenlévők teljes mértékben tudatában legyenek,ki a főnök,ki irányít! :) :D :D

Sanyi! :D elfogyott a gumid? Nem is mondok semmit,tudod mire gondolok ....

Link to comment
Megosztás:

Egy picit nem figyelek rátok, és tessék... oldalakat írtok teli! :unsure: :)

Juhhééééé... végre pörögtök! :) Én meg anyáméknál szereltem számgép asztalt... atomjaiból össze... sikerült... rajz nélkül, 1 fotó alapján. :D

Nyuszi rábeszélőkéje? Hmmm... mindenki ismeri, milyen jó! :D

Házavatóhoz ha valaki kéri, gyerekülést 3-at is tudok még pluszba vinni! :D :lol: :D

Sanyi! 175/65r14-es gumik nem jók neked? most még... me van itthon feleslegben. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem volt értelme mondani, mert nem Recaro, hanem a gyári. Tehát semmi oldal- és háttartás. Amúgy persze kényelmes, de csapatni jobb a Recaroban. Ja, és a rögzítőkeret le lesz majd róla nyesve, mert azzal lesz beépítve az én Recarom. Tehát jó, meg újszerű, meg minden, de van ezeknél jobb is...

ha szép és jó jöhet :unsure: :) :D

régen igértem neked 4 gumit füstölni ha kell megvan még :lol: 175/70 R13

Link to comment
Megosztás:

Gumik, méretek.....hol is vagyok most???? :D :lol:

Rendben srácok, akkor költök csempére :D Bár igaz ma mégsem keltem útra....más dolgom volt :) De még rá is érek, hisz még lakás sincs :unsure:

Na most süt a nap, estére, őrület....

Megyek majd este kocsikázni... elkezdem bejáratni HOBit Horváto. előtt :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ja,nem lesz rajta nagy kerék csak széles :lol:

13"-os meg vagy 265/30-as? :unsure: Ja amúgy nekem is van feleslegben 4 db kerekem szerelve...185/65-ös kettő,meg 195/50-es kettő :) 4X100 as acélfelnin amit én nem füstölök el,mert az asci-n 5-ös lyukosztású kerék,és agy lesz...Szóval Sanyim,az is a tied ha kell :D

Mire gondolotam? Kb: "Bakker nem bírtad megállni hogy ne rosszalkodj Nagyember?" :D :)

Szeretnék mozgóképet látni egy ilyen rosszalkodásodról Sanyi!

Link to comment
Megosztás:

Mire gondolotam? Kb: "Bakker nem bírtad megállni hogy ne rosszalkodj Nagyember?" :unsure: :)

Szeretnék mozgóképet látni egy ilyen rosszalkodásodról Sanyi!

Hááát, Melinda (Mantababy) mesélhetne kicsit, én inkább nem hencegnék. :D De az biztos, hogy a körforgalmak a kedvenceim. Olyan szépen lehet bennük körbe menni. Majd te is megtudod! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.