Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jóó reggelt!

király ez a szabadság,akkor kelek amikor akarok :D

remélem végre eljutok a pollenszűrőig.

fogyasztás nekem is hihetetlen,a városi fogyim normál körülmények között (pl klíma nélkül) pedig nem tudom hogyan,de a gyári adat alatt van :)

IMÁDOM A G ASTRÁT :unsure:

Link to comment
Megosztás:

fogyasztás nekem is hihetetlen,a városi fogyim normál körülmények között (pl klíma nélkül) pedig nem tudom hogyan,de a gyári adat alatt van :lol:

IMÁDOM A G ASTRÁT :)

Nem kopott a motorod,jó benne az olaj,optimális a gyújtásod is...ilyenkor jóval a gyári adat alá lehet menni... :D

C20XE motor is evett már alattam 7,3-at vegyesben :)

Becsüld meg a jószágot mert nagyon hálás ha csak ennyit kér :D :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem kopott a motorod,jó benne az olaj,optimális a gyújtásod is...ilyenkor jóval a gyári adat alá lehet menni... :D

C20XE motor is evett már alattam 7,3-at vegyesben :)

Becsüld meg a jószágot mert nagyon hálás ha csak ennyit kér :) :unsure:

becsülöm,mert imádom :D

városban a legnagyobb fogyasztásom eddig 8 liter volt,maxon járon klímával a dögmelegben,dinamikus vezetéssel. országúton meg mint egy dízel, ha 6 litert eszik,akkor már gyorsan megyek :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen tudom, egy étterem reklámhoz :) :D :lol:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz: Dili! :unsure:

Amúgy vigyázz adorjant, a nyuszinak mindig igaza van! Még akkor is, ha nincs, mert akkor előveszi a meggyőző-készségét, ami ugye páratlan! Igaz mackó, Sanyi? Emlékeztek még, hogy hogyan lettetetek tagok? :D

Link to comment
Megosztás:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz: Dili! :)

jóóóóóóóóóvanna, viccelődtem, csak , addig jó míg tudok magamon nevetni nem???? :unsure: Ha annyira nem érezném jól magam a bőrömben, akkor...valószínű tök magam alatt lennék, mint egy pár ismerősöm

csak kérdés,ha találsz vmi szépet,és mondjuk igen jó árban,akkor ki fogod-e bírni amíg tied nem lesz teljesen a lakás,hogy ne vedd meg

miért ne venném meg? a méret adott.....pénz is....mondhatni....

Link to comment
Megosztás:

Amúgy vigyázz adorjant, a nyuszinak mindig igaza van! Még akkor is, ha nincs, mert akkor előveszi a meggyőző-készségét, ami ugye páratlan! Igaz mackó, Sanyi? Emlékeztek még, hogy hogyan lettetetek tagok? :unsure:

meggyőző-készség,hmm......

az még nem minden :D

helyettem nem mond semmit :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.