Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!Nyuszi! Gratulálok a lakáshoz! legyen benne sok-sok örömed! :D és persze, jó szomszédokat kívánok (csendes, kedves, illedelmes, lépcsőházatsöprögetniszerető embereket) :unsure:

Vascona, gondoltam rád, mikor Zalában jártunk a héten, bár épp Zalalövőn nem voltunk.

és gratula Sanyinak is, hogy végre gurul a Manta! :)

Link to comment
Megosztás:

Vascona, gondoltam rád, mikor Zalában jártunk a héten, bár épp Zalalövőn nem voltunk.

és gratula Sanyinak is, hogy végre gurul a Manta! :unsure:

Pedig nem ártott volna...úgy is mondhatnám hogy azt lett volna ám Rulezzzzz! :)

Ja,hát Sanyi az ügyes...én már ott tartok hogy veszek vmi szakadt opelt,csak tudjak gurulni míg a szörny el nem készül....

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem!

Ma volt vectra szerelés, kútszerelés, vezetés, biciklizés...

jól elfáradtam, viszont újra tökéletes a hátsófék, még szárad picit a kútnál a tömítőanyag aztán talán azzal sem lesz több gond.... fáj a hátsóm a biciklitől( a veki féktárcsáit a közeli esztergályoshoz biciklin vittem...)...

szóval ma jó és rossz egyaránt történt velem...

már csak az elvetett pénzmagnak kéne kikelnie, és teljes lenne az öröm.... :unsure:

De az majd szépen lassan fog kikelni...

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem!

Ma volt vectra szerelés, kútszerelés, vezetés, biciklizés...

jól elfáradtam, viszont újra tökéletes a hátsófék, még szárad picit a kútnál a tömítőanyag aztán talán azzal sem lesz több gond....

előző autómnál engedett az egyik hátsó fékmunkahenger,igaz cask picit,betétcsere után érdekes módon az jobban fogott,mint a nem eresztő... :unsure:

Maci,mit ültettél hogy pénz lesz belőle??? Áruld el,aztán azért én is vennék egy pár hektár földet,pénzt termeszteni :)

nos igen,erre én is kíváncsi vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé Kaposvárt ejtettük útba, ahol már régóta vártak eme dolgok ránk. :unsure:

Persze én tiszta ideg voltam, mert féltettem a szép tiszta autót a pókhálós piszkos ülésektől. de nagyon örülök, hogy Caravant vettem, pedig a Peti 5 ajtósat szeretett volna, de mostanra már ő is megszerette a HAMikát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.