Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!Itt is esőre áll(már 2 hete folyamatosan vagy esik vagy már elállt vagy most kezd cseperegni).Ráadásul az utat ahol dolgozni járunk be most aszfaltozzák(tavasz óta)és ,hogy mindez még ne legyen elég hétfőn elkezdték a járdát betonozni az utcában,pont most járnak előttünk,tehát a kocsival sem tudunk beállni az udvarba!Mindennek a tetejébe tegnap vezetés közben a kapukulcs kicsúszotta zsebemből és beesett a Corsa ülését tartó sín alá,kb 1 óráig próbáltam kipiszkálni már a végén ott tartottam,hogy kiszerelem az ülést is(mindezt a ház előtt az utcán),de szerencsére végül egy drótdarab segítségével sikerült kiszedni a kulcsot!

Link to comment
Megosztás:

köntösgátsor... az auto-focus mögötti udvarban a bal oldalon. :unsure:

hmmmmm...

köszi a tippet,meglátogatom majd...

szerintem vmelyik klímacső a ludas,mert évenként kellett tölteni,most viszont be sem kapcsol 8azt mondják,ha nincs benne nyomás,nem is kapcsol a klíma)

Link to comment
Megosztás:

hmmmmm...

köszi a tippet,meglátogatom majd...

szerintem vmelyik klímacső a ludas,mert évenként kellett tölteni,most viszont be sem kapcsol 8azt mondják,ha nincs benne nyomás,nem is kapcsol a klíma)

na elvittem,megnézték...

a légkondihűtő alja EL VAN ROHADVA :unsure: azt mondták,a G Astra ilyen,szinte mindegyik elrohad...

35+munkadíjért cserélnék ki,azaz 45 ezer forint lenne a beszerelés,feltöltés költsége.

elmentem megkérdeztem alkatrész-üzletben 47 ezer forint a légkondihűtő.nekem 90e ft,a javítási számla alapján.

szerintetek ez a 45 korrekt ár? én,mi annak gondoljuk,de több szem többet lát :)

Mackó neked pedig kösz a tippet,hogy ide hozzam,korrekt hely :D

Ja és ma fél négyig kell visszaszólnunk,hogy kell-e a hűtő...

Link to comment
Megosztás:

úgyis jön az ősz :lol:

ez igaz,csak nemsokára mennek Horvátországba :)

de könnyen megoldotta a problémát Nyuszi: azt mondta,hogy hosszabb távra megyünk,akkor majd az én Astrámmal tesszük meg :unsure:

személy szerint én is a hűvös időt prefarálom,havat lapátolni meg imádok :D

Link to comment
Megosztás:

Mára végeztem!Munka közben (keveset dolgoztam is)kinyomtattam a BW.programot és kis A5 méretű szórólapot csináltam belőle.Egyik oldalon a program a másik oldalán pedig a BW-es Opel embléma ill. a club és a fórum honlapja szerepel és most mikor indulok haza, már kezdem is a jobbképű Opelekre tenni! :unsure:

Még ha innen a távolság miatt nem is sokan tudnak elmenni a Blitz -re,de legalább a clubról és a fórumról tudomást szereznek!Na csá..

Link to comment
Megosztás:

Mára végeztem!Munka közben (keveset dolgoztam is)kinyomtattam a BW.programot és kis A5 méretű szórólapot csináltam belőle.Egyik oldalon a program a másik oldalán pedig a BW-es Opel embléma ill. a club és a fórum honlapja szerepel és most mikor indulok haza, már kezdem is a jobbképű Opelekre tenni! :unsure:

Még ha innen a távolság miatt nem is sokan tudnak elmenni a Blitz -re,de legalább a clubról és a fórumról tudomást szereznek!Na csá..

Hát a fórummal sajnos nem sokat érnek... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát a fórummal sajnos nem sokat érnek... :D

Egyetértek! :unsure: És lesülne a pofámról a bőr mostmár,ha a következő (Blitz) talira nem mennék el.

Mindig ahová nem megyek el ott hiányolnak :) hihetetlen :lol: de most már nem lesz ilyen több...

Keleti régióból ki várható B.szemesre?

Link to comment
Megosztás:

....64m2-es dobozt :unsure:

Karton? :)

Drakulálok Nyuszika! Hitellel mi van?

Köszi :D

Hitelt a héten már nemigen intézem, egyelőre holnaptól a szükséges papírokat szerzem be...de elvileg nem lesz gond vele, ha igen akkor majd ráérek akkor aggódni, mert ahogyan egy nagyon kedves barátom mondta: Pozitív gondolkodásmód :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.