Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Enízíst! :unsure:

Csak meg szeretném ragadni az alkalmat,hogy rászóljak Nyuszira,hogy dobálja el a zsákokat!

A HITELEST IS! Látod a lakás is megoldódott,meg fog a hitel is! Szóval: NYUSZI! grrrr :D na rád lett szólva... :)

Ide a bal sarokhoz van a legmesszebb kishazám,úgyhogy nem tudok előre nyilatkozni buli ügyben...

Ma dolgoztam először 9 nap után,12 órában vissza is estem arra a szintre,amely előtte is kiváltotta belőlem a: "tököm tele van" érzést... :lol: de már jobb mert ülök

Link to comment
Megosztás:

:unsure:

Na látod!

Nem mondom még egyszer hogy semmi okod idegeskedni,de csak gondolj bele,hogy csak egy nap alatt mennyi idegeskedéstől kímélted meg magad,és ugyanazt elérted,mintha egész végig banga lettél volna...

Aztán egy házavató bulit csak kéne csinálnod! még van 6nap szabadságom,és ha hétvégére vagy mellé esik a házavató még haza is tudok menni(és vissza is érek) egy sörözgetős beszélgetős mindent megsütős opeles buli nem ártana már :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tegnap némi energetikai probléma adódott a melóhelyen, szóval az is lehet, hogy ha ma nem sikerül mindent megoldani, akkor feleslegesen mentünk be tegnap is... meg a héten akkor mégsem kellene melózni, viszont hó végén hajtani kéne... de engem a kollégám elengedett BW-re!! :unsure: szóval, az már elvileg megvan... csak az üzemigazgató szólhat közbe, ha a mostani bibi miatt mégis berendel valakit máskor.

Sütögetés... jövő hétvége?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.