Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A fénye nekem legalábbis sokkal jobbnak tűnik.

én innen fogok majd venni a legfelső a xenonos.

és mivel elektromos magasságállítású (magának állítja a magasságot,nem te a műszerfalról),és megfejelem egy xenon szettel,a rendőr se szólhat be :D

hát ha eddig nem akkor már csak a végén :)

G astrába szép az angel eyes is és nem oly' drága :)

drágának nem drága,az igaz...a gyári n-joy-os sötétített első lámpa 45e ft/db!!!!! :unsure:

ugyanez,cask utángyártottban 9e ft/db....persze minőségbeli eltérés is van nyilván.

angel eye az enyémben tuti nem lesz,nekem astrában nem tetszik :D

izéééé...megrontás témára nem válaszolok :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

én innen fogok majd venni a legfelső a xenonos.

és mivel elektromos magasságállítású (magának állítja a magasságot,nem te a műszerfalról),és megfejelem egy xenon szettel,a rendőr se szólhat be :D

drágának nem drága,az igaz...a gyári n-joy-os sötétített első lámpa 45e ft/db!!!!! :)

ugyanez,cask utángyártottban 9e ft/db....persze minőségbeli eltérés is van nyilván.

angel eye az enyémben tuti nem lesz,nekem astrában nem tetszik :)

izéééé...megrontás témára nem válaszolok :lol: :D

arra azért vigyázz h volt már olyan klubtag ki úgy járt h megvette a kocsiba a lámpákat és szépen lötyögött meg beázott neki :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Bocsi. az elektromos magasságállítás azt jelenti, hogy elektromotorral, a te általad a műszerfalon tekert bigyóval szabályozod a magasságot. a manuális meg azt, hogy beállítod, aztán úgymarad, belülről nem tudod befolyásolni.

A xenon meg automatikus szintszabályzásos. Ahhoz kell dőlésérzékelő és vezérlő is. :)

A HID xenonok, amik utólagosak, azok csak égő+trafó... de most olyat nem veszek. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

arra azért vigyázz h volt már olyan klubtag ki úgy járt h megvette a kocsiba a lámpákat és szépen lötyögött meg beázott neki :unsure:

majd ősszel indul az optika projekt,addig lopok,csalok,hazudok :)

egyelőre ezeket találtam,van itt projektoros,minden ami szem-száj-astrának ingere...

ha majd zsebemben lesz a pénz.... :D

Bocsi. az elektromos magasságállítás azt jelenti, hogy elektromotorral, a te általad a műszerfalon tekert bigyóval szabályozod a magasságot. a manuális meg azt, hogy beállítod, aztán úgymarad, belülről nem tudod befolyásolni.

A xenon meg automatikus szintszabályzásos. Ahhoz kell dőlésérzékelő és vezérlő is. :)

A HID xenonok, amik utólagosak, azok csak égő+trafó... de most olyat nem veszek. :lol:

akkor én - tévesen - hittem azt,hogy itt az elektromos szócska ezt az automata szintszabályzást takarja?

na nembaj,akkor nem lesz szintszabályzós :D

Link to comment
Megosztás:

ugyan Tamás sose add fel az álmaid :unsure:

...hanem váltsam meg pénzzel? :)

néztem az opelbonto.hu-n,hogy ott 150ért árulják a komplett lámpát,talán trafóval együtt...

na majd még kitalálom,hogy legyen,most egyelőre az alufelni és téligumi kérdés mocorog kicsiny fejemben...

milyen alufelni állna jól az astrán (15")?

nem nagyon láttam még jót.... :D

jól látod... nem lesz automata szabályzós.

Gyakorlatilag azt kell mondjam, a HID xenont már ebbe, a gyári lámpába is berakhatod. :D

Az egész fórumon 4-en vagyunk... és mindannyian ebben a topicban! :D

igen,azt tudom,hogy bele lehet rakni,csak olyan jó lett volna beszólni a zsaruknak,ha a xenon miatt akarnak kötözködni :) :D :D

Debrecen felvirágzását éljük át akkor most? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!3 hét szabi után itt vagyok újra.Már alig vártam,hogy írhassak és olvassak,hát van mit olvasgatni,biztos lesz vagy 2-3 óra mire mindent átböngészek! :)

Macisajtos Laci jó a lámpicsek!Lujdzsi ment a pólóért?

Adorjant üdv,még nem találkoztunk,de majd bepótoljuk!

Nyuszi egy kis karcolás nem a világ, mostanában mikor benn vagyunk Debrecenben valaki mindig neki nyitja a Corsa oldalának az ajtót a parkolóban már vagy 4-5 ilyen karcolás és kis horpadás van rajta,de ha egyszer észreveszem ,mikor valaki nekinyitja az ajtót a kezét szilánkosra töröm! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!3 hét szabi után itt vagyok újra.Már alig vártam,hogy írhassak és olvassak,hát van mit olvasgatni,biztos lesz vagy 2-3 óra mire mindent átböngészek! :)

Macisajtos Laci jó a lámpicsek!Lujdzsi ment a pólóért?

Adorjant üdv,még nem találkoztunk,de majd bepótoljuk!

Nyuszi egy kis karcolás nem a világ, mostanában mikor benn vagyunk Debrecenben valaki mindig neki nyitja a Corsa oldalának az ajtót a parkolóban már vagy 4-5 ilyen karcolás és kis horpadás van rajta,de ha egyszer észreveszem ,mikor valaki nekinyitja az ajtót a kezét szilánkosra töröm! :unsure:

Szia!

remélem én is mihamarabb találkozom veled,és a többi klubtaggal is!

Hobin szerencsére nem nagy karc van,pedig nyuszi elmondása alapján nagyobbra számítottam,de nem komoly szerencsére,bár látszik,de sztem könnyen javítható.

apropó!

nem tudjátok,hogy a casco ilyen esetben fizet-e önrész befizetése nélkül? mert akkor úgy csináltatnánk meg...

Link to comment
Megosztás:

Szia a Lajos! Volt Lajos! :unsure: és Köszi!

karc-casco... pont erre van az önrész. ha önrészbe belefér a javítás, akkor minek fizessen a biztosító. :)

Úgyis te fizeted, mert az önrészt vállaltad. A felette lévő részt fizetik.

csak azért kérdem,mert volt egy kis kavicsfelverődésem,amit biztos ami biztos alapon megcsináltattam,és kifizetik a javítás árát. semmi önrész.

ezért merült fel bennem,hogy hátha nyuszinak is fizetnének ilyen formában.

Link to comment
Megosztás:

:) :D Lemaradtam valamiről???? :unsure:

az ötöslottóról le :)

majd a Tamás Bank Center biztosít számodra megfelelő fedezetet,jutányos kamat és törlesztési feltételek mellett :D :lol:

Na kérem, ahol 2 ótó is van, mert anyu-apu kocsival jár... :D

van annak aki el nem issza :D (csak kár hogy a kerti partis képek 80%-án sörösüveg van a kezemben :D )

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul új Astra-val... :)

az enyém nem is új :D :D

az ötöslottóról le :lol:

majd a Tamás Bank Center biztosít számodra megfelelő fedezetet,jutányos kamat és törlesztési feltételek mellett :D :unsure:

van annak aki el nem issza :) (csak kár hogy a kerti partis képek 80%-án sörösüveg van a kezemben :D )

akkor értem már, az üvegbetét az alap :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.