Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Egyedül vagyok a fórumon...pont most amikor el szeretném panaszolni, hogy lehet meghúzatm a kocsit.... :) Egyik oldalon konténer, másik oldalon kerítés...szembe a lemenő nap vakító fénye.....egyzsóval pancser voltam :unsure: , bár egyelőre oylan koszos a kocsi, hogy semmit nem látok rajta....de a múltkor sem jó helyen néztem....Na mindegy, lehet bánatomat a gyorsulásin vezetm le.....Állítülag nagyobb a abnzáj, mint a múltkor

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tegnap már mire hazaértünk, a srácokat kellett lefelé rakni. Utána meg lámpát szereltem! csak 3 órán át tartott az új lámpák beszerelése. Ahogy indult, lehetett volna akár 8 is. Nem is tudtam, hogy a vectra lökhárítót mindössze 4 csavar tartja. 2 pici a sárvédőknél, meg 2 másik a lámpákhoz csavarozva. A lényeg, hogy beszereltem, picit alakítani is kellett 1-1 felfogatáson, mert picit nem pontos volt.

A gyorsulási elhallatszott egészen hozzánk is, pedig igencsak messze vagyunk tőle.

Nyuszi! Ha a koszon sem látszik semmi, akkor szerintem HOBin sem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Végre hazaértem!

Tegnap kaptam egy Sanyis telefont,hatalmas nagy ordibálással,aztán hol Sanyi,hol Tas kiabált valamit! :unsure:

Büszke vagyok rátok srácok! :) :D

Ja,Sanyi,nekünk Nyuszi felvidításához nem kell egy óra! :lol: Ugye Nyuszkó?

Maci,a titok nyitja a zsákok!

Amikor valami rossz történik,fogod a zsákokat,és cipeled mindenhová magaddal...előbb utóbb elfáradsz!

De minek cipelni? Nehéz az! Sokáig én is azt hittem hogy nem lehet nem foglalkozni a dolgokkal...Úgy még sosem volt ám hogy nincsen sehogy! Szóval a jelszó: mindig mosolyogni! mindenben a jót észrevenni,és mindenkinek ezt híresztelni! Akkor baj nem lesz! :D :) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Roli, azt hsizem ez igazaán megszívlelelendő életfilozófia :)

El is kezdem a gyakorlást: HOBit meghúztam, elég csúnyán, de a lényeg, hogy nem tört össze :D Jól csinálom????? :lol:

Tegnap megerőltettem a karomat, lehet megint injekciózás lesz a vége......Annyira fáj, ordítanék a fájdalomtól.

Holnap kiderül enyém-e a lakás vagy sem....

Most meg szakadt az eső...pedig gondoltam meghívom Tamást fagiyzni, míg kitaláljuk, hogy hozzuk rendbe HObit :D (De kis szemét vagyok, mi???Előre megfontolt szándékú meghívás :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Hmmmmm, balhés :D Sok bogármentes kilómétert nektek :lol:

Én egyelőre letettem erről, és minden egyéb csinosításról is(pláne így hogy töröm-zúzom, bár a szeretteim azt mondják lehet azért vagyok mostanában figyelmetlen,mert jár az agyam egyfolytában....), most csempére hajtok :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

Unokatesóm megkért, hogy nézzem már meg a szudijában a rádigót... eccerűen nekiakartam kezdeni úgy, hogy el. rajzot átnézem, aztán gyí... hát elég siralmas a szusi könyvbeli rajz. nem tudom ki csinálta, de egyest érdemel. Ez alapján nem lehet dolgozni. Vagyis érdemben nem.

majd jövök... ampert vadászok.

Link to comment
Megosztás:

Maci,jó vadászatot! Egy kis segítség: legutóbb valami vezetékben láttam ampert,szerintem keresd te is ilyesmi helyeken :unsure: A szuziról tudtuk miben nem jó,most már tudunk még valamit :)

Ja,és gyönyörűek lettek a szemei... :D

Nyuszi,jó a hozzáállás,így tovább! Nagyon jó hogy félrerakod a pénzt,abból később bármi lehet,még akár csepme is...Még valami az életfilozófiámról: mindenkinek meg van írva a sorsa előre,csupán a döntéseid kb 25%-a a tied.A többit is te döntöd el,de akármikor akármit is döntesz,úgyis az fog történni,amit neked át kell élned az életedben...Vagyis amit te hiszel hogy eldöntötted,azt már leírták neked :D Amikor meg a 25% érvényesül,ott csak arról döntesz,hogy amit előre leírtak,azt a legegyenesebb úton,vagy göröngyös nehezen járható keserves úton éred-e el...Szóval semmi felől ne aggódj,hidd el minden rendben lesz..

Hobikához arany szívemhez nem is fűzök sokmindent hozzá,nagyon sok opeles ismerősöd van,akik mind mind bármikor segítenek neked akár alkatrészt akár festőt találni,akik jól és olcsón dolgoznak...Ebben én biztosan tudok segíteni,úgyhogy ha probléma van csak szólj :lol: És lesz lakásod! :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Maci,jó vadászatot! Egy kis segítség: legutóbb valami vezetékben láttam ampert,szerintem keresd te is ilyesmi helyeken :D A szuziról tudtuk miben nem jó,most már tudunk még valamit :)

Ja,és gyönyörűek lettek a szemei... :D

...

A szusi szemei lettek szépek? :) :D :lol:

Amúgy végeztem... egy zavarszűrő ki lett iktatva. Már csak az a gáz, hogy a JVC olyan gagyi csatit gyárt, ami a cd-be bedugva is annyira mocorog, hogy a tápkábel néha rosszul tud érintkezni... :unsure:

Ezt orvosolta némi műszerészcsavarhúzó, meg a nyers erő... szorosabb lett a pofija.

Link to comment
Megosztás:

Roli, azt hsizem ez igazaán megszívlelelendő életfilozófia :D

Most meg szakadt az eső...pedig gondoltam meghívom Tamást fagiyzni, míg kitaláljuk, hogy hozzuk rendbe HObit :lol: (De kis szemét vagyok, mi???Előre megfontolt szándékú meghívás :unsure: )

ehhhh mit nem látok :) :D

...jelentem,meg lettem hívva fagyira :)

mi a következő lépés? :D

Mackó,nagyon baba az első lámpád :D ez ilyen angel eye+projektor ötvözet,vagy csak én látom rosszul,így éjszaka fél egykor? :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Projektoros, jól látod!

És köcce mindenkinek a dícsérő szavakat!

Amúgy végülis volt fagyi vagy nem?

jó reggelt!

hmmm akkor a projektor biztos nagyon kíván már egy xenon szettet is :)

és igen,volt fagyi :D

Ilyenkor már aludni kéne.... :lol:

hmmmmm,valaki nem hagyott :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Kívánni kívánhatja... nem kap. Már csak azért sem, mert ennek már annyira jó a fénye, hogy meg vagyok vele elégedve. Másrészt meg többe kerül a xenon, mint amennyi a lámpa volt. :unsure:

hmmmm ennyivel jobb a fénye a projektornak?

én az enyémbe akarok majd xenont,meg gyári xenonos búrát,a xenon szett beszerelve 55-60,a búra pedig ~50e/pár ft,igaz utángyártott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.