Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szerezz UPStot.

Az van egy nekem is,ingyen a tied Maci! semmi baja sincs,legfeljebb csak annyi hogy nem hasznalom,es a toke

kivan hogy csak porfogonak tartom :)

Ha kell szolj!

Engem most bizony boldogitana a penz! De nem kellene sok,csak annyi hogy minden meglegyen az autohoz...Szoval akinek van folos 2 misije,szoljon,el tudom kolteni hamar :D :lol:

Az ido valtozatlanul hasonlit a lagy urulek szinere es szagara egyarant... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

KÖszönöm az ötleteket, felajánlásokat! :lol:

Az ups-ot majd megbeszéljük Roli! Lehet elfogadom, mert néha asszony is okoz áramszünetet, nem csak az eon... (a 10 amper csak 10 amper :) )

a notebook meg meggondolandó, mert asszony is ha akar netezni, akkor én nem tudok, viszont az kishelyen is elfér, oszt egy wifi router megoldaná a dolgot. :unsure: ez is, mint minden, csak pénz kérdése...

Most örülök a klímám feltámadásának, de közben szomorkodom, mert megmértem a féktárcsáim vastagságát... elől csere lesz... záros időn belül... :D

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem barátnőmmel, a Balcsinál esik az eső, azt mondta hallottak alapján a lakás jó, 4-re megyek alkudni.....a bankok hülyék....szal nem tom mi lesz, de ezt a lépést megteszem, aztán vagy kivág az eladó, vagy lesz egy lakásom :unsure:

Engem boldogítana a pénz, jelen helyzetben, +2 milla és a fejem sem fájna :)

Link to comment
Megosztás:

Lakást ne is mondd Nyuszi!

Sógornőm tombol, hogy ő most már nem tanuló, így nem maradhat a koleszban, ahol eddig lakott, és neki lakás kell Nyíregyházán, após meg adja el amit nekünk szánt... eladásra... és a teljes összeg kell neki belőle, nekünk úgyis van hol lakni!!!! Asszem ki lesz osztva! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szegény mackó.....jaj de csúnyát akartam írni a sógornődre.......szóval...nem irigyelelk.

A lakás nem teljesen alkuképes 8.850.000nél járunk, és ez a vége, a saját ingatlanközvetítője is ki va n már akadva a nőre....szóval nem tudom lesz-e a üzlet, pedig nekem ez a lakás kell.....300.000 Ft-ot még belöktem neki a foglaló felett, aztán szaros 50.000 Ft-on vacilál.....Idióta....

Link to comment
Megosztás:

Jelentem a Balcsin most halal jo ido van,legalabb is Keszthelyen igen,ugy sut a nap hogy szinte eget...bar maga a levego nem meleg(melegebb a balaton) de nagyon jot setaltunk mamival nemreg...

Maci a szunetmentes tap az enyem,szoval megvar,amikor kell akkor szolsz :unsure:

Nyuszi,vedd meg a mi hazunkat Debrecenben! Zold ovezetben,minden be van kotve,kozel mindenhez,megis csendes helyen...

Maci mar latta,majd elmeseli milyen! Jo nagy :)

Elado mar egy ideje...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.