Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Csokolom!

Én nem ismerem a debreceni árakat, de szerintem sok, és ha vársz, akkor lejjebb fog az menni, ha netalán nem akkor télen olcsóbban lehet lakást venni!

helyi viszonylatban nem osk...ettől csak drágább van, vagy fent a magsban, és nekem idén mindneképpen vennem kell adózás miatt :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Csokolom!

Én nem ismerem a debreceni árakat, de szerintem sok, és ha vársz, akkor lejjebb fog az menni, ha netalán nem akkor télen olcsóbban lehet lakást venni!

~9 millió forint valóban sok,de itt debrecenben kegyetlen az ingatlanpiac...

mi 3 éve vettünk 8,3M ért egy 57nm-es lakást,3 emeletes társasházban,3. emeleten.1 évvel később 10 millióért vették volna meg...

elosztása egy családnak kifejezetten rossz.

és ahogy hallom,a tócóskertbe most rengetegen keresnek lakást,talán ezért ennyi az ára,amennyi.

Link to comment
Megosztás:

attól félek szeptembertől meg még jobban megugrik az ár :unsure:

ahogy láttam,nem sokat jelöltetek be,amiket felhívtok,megnéztek...azaz nincs akkora kínálat...

azaz ebből a kevésből először a "jobbak" fognak elkelni.alacsony szint,jó állapot,stb.

de lehet csak én vélekedek így :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tegnap este gyertyafényes vacsiban volt részünk... az E-on jóvoltából....

délután kezdődött, helyreállt, majd este megint áramszünet volt... és persze olyankor, amikor vihar sem volt.

A vihar pont a késői megjavulás után történt.

Így összességében tegnap kaptunk 4,5-5 óra áramszünetet! (az már mellékes, hogy az utcai pilács napok óta mesét játszott... hol volt, hol nem volt)

EU, 2006.08.03. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.