Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

tudom furán hangzik,de ez nálam alapelv. nem akarom hogy mások alkalmazkodjanak hozzám,ill hogy én alkalmazkodjak hozzájuk :)

Akkor miért nem vettél Mantát? :unsure: Engem is az ilyen életérzés vezetett a sportkocsik felé. Nem kell utas, max egy csajszi, azis csak akkor, ha nem fáraszt hülyeséggel vezetés közben. Én nem csak szimplán el szeretnék jutni A-ból B-be, hanem élvezni az út összes pillanatát. Egy Astra ebben annyira nem társ... Kivéve, ha GSI, vagy nem épp alap. Bár az igaz, hogy a típusnak elég elfogult fanja vagyok, de azt tudom, hogy egy Astra vagy Astra féle újautóban nem tudom magam jól érezni.

Link to comment
Megosztás:

Akkor miért nem vettél Mantát? :unsure: Engem is az ilyen életérzés vezetett a sportkocsik felé. Nem kell utas, max egy csajszi, azis csak akkor, ha nem fáraszt hülyeséggel vezetés közben. Én nem csak szimplán el szeretnék jutni A-ból B-be, hanem élvezni az út összes pillanatát. Egy Astra ebben annyira nem társ... Kivéve, ha GSI, vagy nem épp alap. Bár az igaz, hogy a típusnak elég elfogult fanja vagyok, de azt tudom, hogy egy Astra vagy Astra féle újautóban nem tudom magam jól érezni.

Igen,az astra nagyon nyugodt autó. Bár vezetési élménye is van,de valahogy olyan egyenletes, teljesen kiszámítható,mintha azt mondaná: "ne siess,suhanj,pihenj" :) közben pedig elég jól halad. de valahogy kedve sincs az embernek hogy most megmutassa a többieknek,hogy igen,én vagyok a király.

imádom. :D

Link to comment
Megosztás:

Sima házgyári állapotú, ami azért jó, mert saját ízlésem szerint újíthatom fel.....nagyon teccik, a szülők a szomszéd sorban, szal a gyerekeknek megvan a felügyelelt :unsure: ÉS már 8.800.000nál járunk

Bár az ingatlanos barátnőm szerint sok érte....ha nincs felújítva, na de minek fizessek egy oylan felújításért ami nem teccik????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.