Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Sziasztok!

Jó bulit mégegyszer minden kedves debreceninek!

Na maj minnyá fehílak én benneteket! :D

Sanyi! Gratula a tütü-höz,irigyellek nagyon,de azért nem annyira hogy ne örüljek hogy te örülsz! :unsure:

Na de én is haladok ám lassan,egyre több tényezőt pipálhatok ki azon a listán amelyen az autómhoz szükséges dolgok vannak feltüntetve :)

Jó hétvégét mindenkinek!

Jaa,Sanyi! Sütiiiiiiii :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Kösz a gratulát, de akárhogy is nézzük, attól még, hogy gurul, még nem az enyém van előrébb, hanem a tiéd. Neked már megvan a végleges motorod, ki vagy lakatolva, meg vagy szélesítve, nekem meg még lóg a bele, a motortérben csak a blokk van rögzítve. Mindhárom computerem, a légmennyiség mérőm (amin még nincs szűrő), és a kiegyelítőtartályom is lóg. Ja, és a kasztni nagy rakás rozsda. Úgyhogy inkább én irígykednék, de azért hagyom, hogy örülj, hogy örülök! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Jelentem errefelé csak Roli telefonhívása után volt nagyobb szél, eső persze időnként volt, de nem vészes...

Nagyon jó kis buli volt, sajnálom, hogy csak ennyien voltunk. A végén activitiztünk, na azt nekem nem kellett volna, de akkor a többiek nem röhögtek volna annyit! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Halihóóóó

Mantababy belőlem egy is sokkkkkk :D

Srácok szerintem irtó jó buli volt, igaz a végén én már annyit röhögtem, hogy ahangom is elment, majd este írok is az élménytopicba :unsure: Igaz lehettünk vlna többen, de bemelegítésnek megtette :lol: Jövöhéten a folytatást?Mondjuk péntek este?

Mackó!Ezt csak neked :) :D

08_131085M_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Nagyon sajnálom amiért nem tudtam menni a tegnapi sütkérezésre. :unsure: Mentegetőzni nem akarok de higgyétek el nyomós okok miatt kellett nélkülöznöm számomra oly kedves társaságotokat.

A probléma kijavítása folyamatban van s talán legközelebb már ott lehetek én is.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell mentegetőzni! Nem szedjük le a fejed! :lol:

Megjöttem a deviltuning taliról... igen kisbetű... szerintem csak ennyi... többségében vérszegény járgányok vadállatnak álcázva. :D

I_S-ékkel is összefutottam... közösen sajnálkoztunk... a testfestett meg nem testfestett top-less lányokat meg hagyjuk... Nem akarok nagyképű lenni, de biza Ildi 3 szülés után is csinosabb tőlük!!! :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

hmmm nem tudom... :unsure:

Kirándultunk Biribe, Tamás falujába :) Mert reggel Tamás nem tudott elköszönni :D Hát meglátogattuk otthon. Kb normál esetben 1 óra az út, és mi 15:45körül indultunk, Gelko vonata pedig 17:42-kor Debrecenből.

És ebben az volt gáz, hogy a kertből indultunk....és kapkodás volt, és még ebédelni sem tudtunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

a kep.tar.hu vacakol...

a nyerges dolgot meg nem bánom, mert így mi tudjuk milyen volt, a többiek meg bánhatják...

I_S-éknek jövő hét nem jó... Erikának szülinapja lesz.

feldobom a vállamra odamegyek megsímogatom, felcsatolom nyerít egyet :unsure:

fél 10re haza is értem... nagyon szuper volt a hétvége...köszönöm Nyuszinak, Anaminak,Tamásnak (nagyon örülök h megismertem) h pátyolgattak, 36 fokban várost mutogattak,állatkertbe jöttek velem :D -ott volt lószerszám :) etettek,itattak,altattak:) az este fergeteges volt annak ellenére h a grill füstbe ment :lol: de helyette sütögettünk...

mai nap meg jót lazultunk és mégnagyonsokszorBOCSI h el kellett mennünk kirándulni Tamáshoz:(

képeket majd rakosgatok bár sok a cenzúráznivaló:D

gallery_327_18_470572.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lovászok!

Örülök neki hogy ilyen lett a buli! :unsure:

Én meg éppen nyaralok Vonyarcvashegyen :D

Persze hoztam laptopot meg telefont hogy azért benneteket nyomon tudjalak követni!

Ma még jó idő lesz ránk állítólag,aztán meg vége mindennek :)

Engem is érdekelne ám ez a nyerges sztori! Mackó micsináltál?

Szép napot,és jó munkát mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.