Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Akkor remek! :lol: De a felajánlás, hogy megtanítalak pörgetni, még mindíg áll! Pláne, hogy versenyzői ambíciókról írkáltál az előbb. :D

Ajaj :) Én nem adnám a akezembe a kocsidat, ha elkészül :)

Épp ma szóltak meg, mert tegnap este kicsit megnyikkant a kerekm...pedig az még semmi nem volt :unsure: Gondold el mi lesz ha már majd tudni is fogok mindent? :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ez szép? Rühellem! Ki se lehet mozdulni, napjában háromszor kell zuhanyozni, csípnek a szúnyogok... Mi ebben a szép? Egyszer lenne már ősz!

:unsure: :) :D

A lényeg, hogy imádom, ha egy csajszi nem csak vezet, de élvezi és érzi is az autót. Az pedig abból látszik, ha nem csak tökéletesen megy, hanem játszik is néha az autóval. Nyikorog a gumi? Kit érdekel, ha közben kacag, nem pedig megilyed...

Link to comment
Megosztás:

Hát, a kész csak annyit takar, hogy beindult, és össze van rakva a fék. De a computerek még a motortérben lógnak, és még nincs rajta légszűrő. De már hajtható, és ez a diffi már nem szakad szét, szóval az egyenes keresztbe lesz, minden kanyarban! :unsure:

Dehát én nem is vagyok olyan...

Te lehet, hogy nem, de én... :)

Link to comment
Megosztás:

Holnap nem igen, mert pént behajtok, laksát nézek, bevásárolok, és takarítok a bulira

Ja!

Lehetőleg ne a legjobb ruhátokba gyertek, mert a kutya nyálas, és eléggé homoktenger a kert....

Minél kevesebb kocsi, annál jobb!

A Debrecen táblát elhagyva, az állatvásár után lesz egy kis híd, kőkorláttal, azt azt követő első lehetőségnél jobbra kell lefordulni. Birka csárda, van ott egy tábla, és onnna balra amásodik utca, Fehérszilva utca.Végig a dűlön, bal oldalon lesz egy zöld léckerítés 30 szám, az a miénk, De Hobit meglátjátok majd.

De addig még egyezetteünk úgyis

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Közeleg a hétvége erősen!

Mikorra legyünk kint a süti-főzire? bejövünk-e megnézni a driftet a coránál.... vasárnap megyünk a tuningtalira?

vannak ám kérdéseim :)

sziasztok !

holnap megyek ám énis..... :unsure:

Sanyi ! az új szerzemény a Reki ? szólj ha jössz Ferihegyre mert nekem az egy köpésre van csak oszt összerohanhatunk :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyi ! az új szerzemény a Reki ? szólj ha jössz Ferihegyre mert nekem az egy köpésre van csak oszt összerohanhatunk :unsure:

Igen, egy kétajtós sedan (vagy hogy hívják Opeléknél...). Oksa, ezt ledumáltuk! Majd szépen pü-ben adsz nekem egy telefonszámot, aztán csörgök rád, ha arra járok. Te nem jössz le Zamárdiba? Nagy Opeles tali lesz ám!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.