Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ó, addigra szerintem a tökömig fog érni a szakállam, mire ez újra gurulni fog, addig meg felesleges gratulálni... Bár, már tegnap olyan ötletem is volt, hogy a Manta projekt pihizne, és a Rekinek kellene nekiugrani ezerrel. Persze ez még sok mindenen múlhat. Kezdjük azzal, hogy ideadja-e a srác. Mondjuk, úgy mondta, hogy eddig úgy volt velük, hogy ami kell, azt kiszedi, a kasztnik meg mentek volna kilóra. No, ezt nem hagyhatjuk.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sanyi ezt ne is hagyd!

Nálad legalább még biztosan nem lesz belőle vasáru jópár évig,főleg ha össze is rakod!

Nem hajtom magam,de megyek mostmár be dolgozni,mert reggel újra megyek Kanizsára munka után,és megint ne lesz aki aludjon helyettem...Ja,írtam a naplómba ahogy ígértem...

Jó pihenést mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Heyho!

már csak egy nap, azaz kettő...de ki számolja? :unsure:

Szóval szalonnát és zöldséget veszek, ha valaki akar még külön grillezni, illetve húst sütni, akkor azt kérném azt mki hozzon magának....és innivalót is...tudom mindenivók vagyunk....de nem vállalom be az italvásárlást :)

Link to comment
Megosztás:

És ha hozzáteszem, hogy ezt 10% befizetésétől, 25 évre, fix 4,5%-al is lehet fizetni!!! és garantált a futamidő végéig..... Csak az kell, hogy most ne nyerje el senki, aztán 2. körben majd mi!

2 szoba, nagy konyha, nagy fürcsiszoba, wc, spájz, belső biriglitároló, előszoba... a telek 1/4-e.... villany, víz, csatorna.... onli gáz nincs, de az meg ha nagyon akarjuk akkor ott a nagytartályos....

anyámék 3 háztömbre... gyerekre lenne aki vigyázzon( lehet amúgy anyám rokkantnyugis lesz.... :unsure: sajnos valós bajjal)

Link to comment
Megosztás:

No, akkor mesélj csak! Milyen autója van, merre lakik (a szexció fele a kanyarban sincs :)), és miért is lesz üde színfolt?

ööööö, hát.....én nem sokat tudok róla :unsure: :D

Egy kadettja van, és saját bevallása szeritn művészember.amit a látottak alapján igazolok én is, és márcsak ezért is üde színfolt :lol: meg azért is, mert ha valaki nem is az, nálunk tuti azzá válik :D Ja, és debreceni. már szervezem vele a talit :)

Mikro jössz errefelé, majd valmikor?esetleg, netántán?

Link to comment
Megosztás:

Én már semmit se merek mondani. Az a lényeg, hogy a fékem már egyben van, a tápszivattyúm viszont behalt (a retkes tartály miatt), ami viszont újonnan állítólag 75000 Ft. Úgyhogy most azt vadászok. Jövőhét vasárnap megyek Szegedre, de sajna Debrecenre már nem lesz időm. De tuti megyek még az idén...

Link to comment
Megosztás:

Melyik részét? Az okot, hogy miért nem mentem, vagy a szegedi utam célját? Bár, egy boszi mindkettőt tudhatja... :)

Most épp a szegedire gondoltam...csak hülyén idéztem...oylan szétszórt vagyok mostanában :D

Boszi...kicsit elhagyott a varázserőm mostanában...elfáradtam :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Akárcsak a többi boszi. Valahogy el lett felejtve az O.B.O.A. De te pihizd ki magad sürgősen! Mert mi Rolival még csak elvagyunk, kihajtjuk magunkat, de ha azt halljuk, hogy el vagy fáradva, rosszul érzed magad, stb, akkor nekünk is rossz kedvünk lesz, és elhagy az erőnk, így később tudunk csak megpörgetni az Asconával és a Mantával... Ui: a szoknya alatt akkor legyen egy kis ruhadarab, mert veszélyes a centripetális erő!!! :unsure: (bár nem bánom azt se, ha nincs :))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.