Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tényleg érdekes kép....

mit kerestél épp akkor és ott? Mert látom, hogy inkább túrázni indultál(a táska a kezedben)! :unsure:

Volt EU-s vetélkedő, ahol nagyon szépek és okosak voltunk ezért mehettünk parlamentbe (is). Ott pedig jól beszóltam neki és ő meg elkezdett magyarázkodni. Röviden és szerényen ennyi. :)

Link to comment
Megosztás:

Peti.... :D

Feri... :unsure:

Először nem értettem ki a tököm az :)

Aztán rájöttem,hogy még csak az se...

Ma éjszakás műszak után megint nem aludtam...viszont szétkaptam egy 3000-es A omegát,és sikeresen szert tettem a futóművére :lol:

Nagy ám a boldogság! De mekkora szopi volt mire szétszedtem a rohadt csavarokat!

Azt hiszem élménybeszámcsit fogok írni

Sanyi ezt már nem kell törölnöd

Link to comment
Megosztás:

Na, mostmár aztán nagyon kéne Hobinak egy hosszabb út....nem tetszik neki ez a városi tötymörgés, pláne, hogy mostmár még közelebb járok melózni :)

Ja srácok, valahogy úgy kéne megoldani, hogy lehető legkevesebb kocsival gyertek..mert a ház zártkerti részen van, szóval a parkolási lehetőségek korlátozottak. :unsure:

De hétvégén felállítottam a sátramat próbaképpen :lol: , csináltam neki helyet, igaz 1-2 fa bánta :D

Link to comment
Megosztás:

Na, mostmár aztán nagyon kéne Hobinak egy hosszabb út....nem tetszik neki ez a városi tötymörgés, pláne, hogy mostmár még közelebb járok melózni :)

Ja srácok, valahogy úgy kéne megoldani, hogy lehető legkevesebb kocsival gyertek..mert a ház zártkerti részen van, szóval a parkolási lehetőségek korlátozottak. :unsure:

De hétvégén felállítottam a sátramat próbaképpen :lol: , csináltam neki helyet, igaz 1-2 fa bánta :D

városban is ki lehetne huzatni :D

Link to comment
Megosztás:

ez most jó volt...látom 7végén sokat tanultál mellettem :D ...de hogy lehetsz te is meg Anami is neten ?

Na végre, hogy rájöttél, hogy nem véletlenül akarom annyira ,hogy itt legyél, már mióta :lol:

Az úgy lehet, hogy ma éjjel nem otthon vagyok :)

Amúgy épp kocsikat nézegetek...kár volt nekem talira menni a hétvéégén, tesómnak (névleg) egy jó kis kocsi... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Hogy aludtatok? :D

köszönöm kérdésed jól csak felébredtem a kutyákra aztán meg reggel kedvem nem volt felkelni

most jöttem a városból...rengeteg a cigó és sok ember sztem nem érzi a kánikulát mert nyakig beöltözve mászkál...farmer,bőrcipő-persze zárt :) - husszú újjú vastag ing...a merton meg terjengenek a szagok :unsure:

Link to comment
Megosztás:

most jöttem a városból...rengeteg a cigó és sok ember sztem nem érzi a kánikulát mert nyakig beöltözve mászkál...farmer,bőrcipő-persze zárt :D - husszú újjú vastag ing...a merton meg terjengenek a szagok :unsure:

Jó reggelt! :)

Hát Gelkó,nemtom arra télleg csak olyan meleg van? Mert olyan öltözékben itt igen lerohadnának földig,40 fok alatt nincsen árnyékban se.... :D

Tegnap voltam kanizsán,egy 12 órás éjszakai műszak után elmentem auót bontani.Délután 5-re jöttem haza,felhívtam a főnökömet,hogy nem érek be hatra,még nem kajáltam,nem is fürödtem...erre kitalálta,hogy majd ma,amikor hazajöttem 6-kor,ne este 6ra menjek,hanem már délután kettőre,és akkor maradjak másnap reggel hatig... :) :D :lol: Hülye ez?ebben a melegben? Ja és Csütörtökön munka után megint megyek az autóhoz elhozni pár cuccot,akkor megint nem aludtam volna...

Komolyan mondom,néha ha 3 lenne az emberből,az sem lenne elég senkinek sem :D

Link to comment
Megosztás:

Én jót aludtam, most keltem fel. Roli, mondanám, hogy ne hajtsd magad, de akkor álszenteskedő lennék, mert én is ugyan ezt csinálom. (de azért na hajtsd magad annyira :unsure:) Nekem meg egész jól alakulnak a dolgok. Majd egy hét keresgélés után csak úgy meg lett nézve egy alkatrész katalógusban, hogy az utolsó szériás Manta, és az E/2 Rekord hátsófék autómatája nem egyezik-e véletlenül? És mit ad Isten: teljesen ugyan az. Tehát a fél megyében kerestük, miközban itt volt végig a szemünk előtt.

Más: A múlt héten felkereste egy srác Fikuszt, hogy elakadt a C Rekord coupe építésével, tudna-e rajta segíteni? Hétfőn megnéztük az autót, és egész jól elhaladt, csak pár apróság az, ami még hiányzik. Aztán megnéztük a másik telkén a két alkatrésznek szánt autót, egy kétajtós C Rekordot, és egy négyajtós A Commodore-t. Gyönyörűek! Szétette már őket a rozsda, de még menthetőek! Most aztán megy az egyezkedés, hogy a segítség fejében elhozhatjuk-e a két autót tőle?

Aztán tegnap, miközben egy totálkáros B Corsát keltettünk újra életre, cigiszünet közben egyszercsak megkérdezte Fikusz, hogy "melyik kell, a Commodore, vagy a Rekord?" Hírtelen levegőt nem kaptam... Majd csöppnyi gondolkodás után a Rekordot választottam. Úgyhogy ha a srác benne lesz a dologban, akkor tulaja leszek egy ilyennek:

rekord-65-6.jpg

Papírjai egyébként rendezettek, forgalomból ideiglenesen kivonva. Viszont lehet, hogy csak tíz év múlva lesz belőle valami...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.