Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nekem bebukva. A fékhez hiányzik egy autómata. A környékbeli Mantások és Asconások fel vannak hívva, mindenki azt keres otthon, de jobbára mindenkinek kézi utánállítású van. :unsure: Holnapra ha senki nem talál, akkor egy Opel alkatrész nagykereskedésben dolgozó ismerős megrendeli Németo.-ból, de ebből akkor se lesz semmi hétvégére. Tudom, beférhetnék sok helyre, de megfogadtam, hogy sehova se megyek mostantól a saját kocsim nélkül... Úgyhogy Manta talira már muszáj összeállnia, mert arra már egy éve készülök lelkileg. Oda jobban vágyom, mint haza.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:lol: :D :)

Lehet... :D

Ja.nincs meleg,és csúsznak az utak is! :D

Viszont sajna én is csúszok a mostani hétvégéről :D :) :D

Nem tudok hogy lemenni szegedre,úgy hogy vissza is érjek vasárnap estére a bal sarokba...

Pestre felmegyek,aztán hátha beférek majd valakihez :unsure:

Sanyi otthon leszel olyan 4-5-6 körül ma? Találkozhatnánk az állomáson fehérváron!

Persze csak ha ráérsz!

Link to comment
Megosztás:

Azt jól veszem ki, hogy azért még megpróbálsz eljutni Szegedre? Csak azt nem tudod, hogy miként? :unsure:

Jaja...asszem a vonaton már ma pestig is megdöglök ebben a melgben sör nélkül,nemhogy még szegedig is,és még vissza is ugyanezt...Kicsit hosszabb mint debrecen

Link to comment
Megosztás:

Hiányoztatok Szegedről!

Nekem meg ti hiányoztatok!

Sajnos semmi nem úgy jött össze,ahogy szerettük volna,sem műszakilag,de legfőképpen anyagilag sem :)

Fenn voltam pesten,aztán úgy is maradtam...Viszont bosszúból azért is voltunk egyet fürödni,aztán pedig egy születésnapon addig ittam,amíg be nem aludtam Tas omegája alatt :unsure: (melegített a szörny :D )

Mindent összevetve aztán tök jó lett a hétvégém,csak miattatok bánom Szegedet

Link to comment
Megosztás:

Halihóóóóó

itt borul befelé nagyon.Remélem nem lesz jég, mert még fagyizni is menni akarok!

engem senki nem fotózott le az új szerelmemmel????a hétvégén? :unsure:

Én nem.... viszont anyám most hívott, hogy nem sokkal mellettük van egy eladó lakás... piti áron, igaz az állagot nem tudjuk... meg elvileg ma 11-ig kellett volna beadni rá a pályázatot... de még minden lehetséges!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.