Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tamás !

ha nem akarsz nem kell a felvetett érveid vmilyen szinten tényleg jogosak de ez ennél sokkal bonyolultabb...főleg ha nézünk hozzá egy kis "elvi" részt is :unsure:

Gratula Nyuszi az első naphoz !

magának is :)

kíváncsivá tettél,ez elvi résszel kapcsolatban,hallgatlak :D

Link to comment
Megosztás:

Na szépen vagyunk....

amúgy én mondtam neki, hogy már csak elveim miatt sem venném be :) :D

szóval szerintem ne feszegessük tovább a témát.... :D

a mai napom elég....volt, emrt ugye még semmi hasznosat nem tudok csinálni, és rossz dolog haszontalannak érezni magam :unsure:

De nem baj, mert nemsokára Szeged, és végre láthatlak titeket :D

Ja és nyuszi voltam :) Tamás hozzászólási jogátpedig letiltom, ezentúl csak olvasgathat, de azt is csak az én felügyeletemmel :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

a mai napom elég....volt, emrt ugye még semmi hasznosat nem tudok csinálni, és rossz dolog haszontalannak érezni magam :unsure:

De nem baj, mert nemsokára Szeged, és végre láthatlak titeket :lol:

Ja és nyuszi voltam :D Tamás hozzászólási jogátpedig letiltom, ezentúl csak olvasgathat, de azt is csak az én felügyeletemmel :D

1. sosem vagy haszontalan! :)

2. Szegedre HOBi-val vagy JDD-vel?

3. Nyuszi bekeményít! :)

Link to comment
Megosztás:

Naná hogy potyautasként megyek, azaz mennék, ha viszel.....lakásvásárlás előtt, nem pocsékoljuk a benzint, kell a költözéshez :unsure: :)

amúgy meg nem akarom, hogy Lujdzsi szorongással telve érkezzen meg, élete első komoly opeltalijára ha esetleg ismét mellém akarna ülni :D

Link to comment
Megosztás:

De jóóóó! Most már azt is tudom mikorra várhatlak benneteket! :unsure:

Nagyon vigyorgós kedvem van hogy látni foglak bennetket hétvégén! Nagy hibátlanság! :) :D

Már csak az én Sanyi barátomat kéne elcsalni valahogy...Hallod Sanyi? Most mi van? Remélem nem akarsz dolgozni!

Link to comment
Megosztás:

Roli!

Megyünk! A kocsi menetre kész! A társaság alakul! Kell ennél több?

Ja... ugyan nem tudom, milyen programook lesznek, de ha lesz valami, amire én is mehetek, akkor benevezek, és majd szurkoltok... persze, csak ha lesz valami... most tényleg nem tudom, hogy lesz-e :unsure:

Megyek altatni.... Jó éjt nektek is! Holnap, holnapután délelőtt melózok... aztán 2 hét pihi

pápá

Link to comment
Megosztás:

Nekem is meló volt... meg lesz holnap is... de igazán... :unsure:

aztán kivittük Laci fiam anyósékhoz... talán elbírnak vele... aztán úgy elröpült az idő, hogy...

pénteken a "maradék" gyereket szállítjuk anyámékhoz... aztán szombaton reggel indulás!

Nyuszi! Nincs kerítés! Jössz!

(igaz a klíma os bedöglött... végleg... de remélem ez nem elriasztó tényező! )

Link to comment
Megosztás:

Roli, kutyus van :lol:

Olyan kis ártatlan arca van,na de mindegyiket fel lehet hergelni! :unsure:

Éheztesd hogy amíg odaleszel (mert odaleszel Szegeden!) addig mindenkit megegyen aki átjön a képzeletbeli kerítésen! :)

Sanyi! Okés! Várom a hívásod,6-18-ig dolgozok,ha nem veszem fel akkor csak nem hallom,de akkor utána úgyis visszahívlak! :D

Tekintsétek meg ha arra jártok az asconás topicban az egyis srác milyen gyönyörű autót talált! hibátlan!

Szép estét srácok!

Link to comment
Megosztás:

Roli!

Tényleg szép! :lol:

Olvastam.. láttam! De... A Tiéd szebb lesz!!!!!!!!!!!! :D

hát ez hízelgő! :unsure: Kívánom magamnak hogy igazad legyen :)

Hát végre visszaszólt OmegaTD Nagykanizsáról,hogy végzett a vizsgáival,és mehetek a padlólemezért,és a futóműért...Utóbbit apró darabokra kell majd kapnom,csapágycsere,rozsdamentesítés,esetleg homokfújás...stb Azt hiszem innentől kezdve nagyon sokat fogok írni a naplómba az ilyen buherálásokról...

Előtte jól szétnézek egy veterán talin :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.