Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sanyi,Gelko! Ha Tas az omega-val lejön nála lesz annyi szerszám,hogy egy komplett autót szét lehet vele bontani! Torx-tól kezdve talán még nyomaték kulcs is :unsure: Ne aggódj :)

Sanyi csak nem hagyod magad meggyőzni? Csak jót akarunk neked,nem szeretném ha csalódnál,és feleslegesen kiszórnál sokkal több pénzt mint amennyit elvársz cserébe a pénzedért...

De ígérem többet nem mondom...A videókat mutattam már neked a két omega forgásáról?

Link to comment
Megosztás:

Az A corsa mikor takarékos 2.0-ás mocival? (erről majd megkérdezzük Warwolfot és Demót ha kész lesznek)

:unsure: Másik... mindegyik "Manta szélesítéses"-re hasonlító ívekkel van megáldva. :)

suzuki... elég 1? akkor szólok a rokonoknak, hogy 2-t adjanak el... meg Faterék is... akkor 3-at! Még akkor is maradna 1.

Link to comment
Megosztás:

Az A corsa mikor takarékos 2.0-ás mocival? (erről majd megkérdezzük Warwolfot és Demót ha kész lesznek)

:unsure: Másik... mindegyik "Manta szélesítéses"-re hasonlító ívekkel van megáldva. :lol:

suzuki... elég 1? akkor szólok a rokonoknak, hogy 2-t adjanak el... meg Faterék is... akkor 3-at! Még akkor is maradna 1.

Maci neked akkor hogyhogy nem szuzid van? Vagy a rokonok már eleget panaszkodtak rá?

A 2 literes motorrol szeretném elmondani hogy messze a legjobb fogyasztása van az opel 2 litereseinek,mind a C20XE,mind a C20NE motoroknak...

Az meg egy tévhit,hogy minnél nagyobb egy motor annál többet eszik....legfeljebb csak városban,de a kicsi kasztnival még ott sem...

Tiszta fizika... Egy nagyobb teljesítményű motornak kevesebb munkavégzésre van szüksége egy ugyanolyan út megtételéhez,mint egy kisebbnek...ergo kevesebbet is fogyaszt...persze csak a saját kategóriájához képest...csak amikor ezt a mocit beteszed egy ilyen pici (A corsa) kasztniba,akkor van hogy jobban kijössz vele,mint pl az 1.6-os gsi corsa-val... Nekem volt hogy a kadettban a C20XE 7,2 re jött ki vegyesben...

Az viszont ellenem szól,hogy a nagy motor a kis kasztniban mindenkiből kihozza az állatot,és mennek vele mint a meszes...ez tény hogy ilyenkor többet eszik :D

Az A corsan valóban mindenhol ott van az a bizonyos szélesítés :)

Link to comment
Megosztás:

Roli!

Pont arra gondoltam én is, hogy pici kasztni+nagy moci= megyek mint az állat... és persze akkor nem gazdaságos...

suzuki? Azért, mert már van belőle elég a családban... meghát az Opel az Opel! :D

Nahát ezt jó hallani :unsure:

Sanyi emlékszem! hát azon valóban olyan volt a szélesítés mint az A corsa-kon,csak vagy 10 cm-vel szélesebb:) és egy rohadt széles felni benne lógott egy ekkora ívben :) kíváncsi volnék abban milyen moci volt...Lehet hogy nekem megvan valahol,minnyá megnézem

Link to comment
Megosztás:

No, ha megvan, akkor acca nekem! :unsure: De különben mindegy is, hogy 1.2, vagy 2.0, akkor is ki lehet taposni a belét, ha valakinek nehéz a lába... (persze nem magamról beszélek...)

Mindennek ki lehet! :) legfeljebb leengeded előtte az olajat belőle... :D

Legutóbbi amcsi talin(mesélte egyik munkatársam) kivittek valami barmok egy zsírúj hayabusát,null kilóméterest

leengedték belőle az olajat és leálltak vele gumit füstölni...beállították a motort,utána pedig fogtak egy 5 kg-s kalapácsot,és aki jött 5000 forint egy ütés a kalapáccsal a motoron :lol: sza_rrá verték a mocit alig maradt belőle valami:) Viszont állítólag nagyon jó buli volt :D

Link to comment
Megosztás:

Szép jó estét.

túléltem az első napot.

a kollegák és kolleginák kedvesen fogadtak, a főigazgató asszony azt mondta úgy látja egy üde színfolt került közéjük....hogy ezt miből szűrte le??, :)

A meló kicsit rázós, de gondolom majd belejövök...Ha nem akkor meg, nem...

Holnap megyek lakásokat nézegetni....bár a hitelcég nem fog örülni, hogy egy napja vagyok a melóban :D de valahogy majdcsak kijátszom őket....asszem :D Kénytelen leszek, mert már nagyon szeretnék elköltözni.... :unsure:

most megyek kicsinosítom HOBit, mégsem dívik koszos autóval mutatkozni :lol:

Link to comment
Megosztás:

a kollegák és kolleginák kedvesen fogadtak, a főigazgató asszony azt mondta úgy látja egy üde színfolt került közéjük....hogy ezt miből szűrte le??, :)

Nyuszi,kedves kis szőrmókom,szerinted miből szűrték le? Amiből mi is leszűrtük! :D

Egy mosolygós aranyos éjjel nappal beszélő kis nyuszi vagy,hogy lehet téged nem szeretni? :D

Ráadásul a mi főnökasszonyunk is! Úgyhogy csak mértékkel kedveljenek az új kollegák,mert féltékenyek leszünk! :unsure: :) :D

Gratulálok az új melóhoz,és hogy sikerült!

Az én anyukám is ma ment dolgozni valami szállodába Debrecenben,meséltem még a jó múltkorában,hogy kirúgták szegénykémet :D Na azóta most talált magának valami jót :lol:

Hogy azóta mit csinált ? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

úgy látom mindenki szeretné,hogy belépjek eme szép klubba.

nos,amiért eddig nem tettem meg,több okra vezethető vissza:

egyrészt azért hogy opeles talikra járhassak,nem értem miért kell klubtagnak lenni (vagy ez nem feltétel? világosítsatok fel :unsure: )

másrészt az szúrja nagyon a szemem,hogy a fórumot viszont tényleg csak klubtagok használhatják teljesértékűen. én megértem hogy az üzemeltetése bizonyos anyagi vonzattal jár,de az általam nagyon hasonlónak vélt www.hwsw.hu internetes portál fóruma nagyban hasonlít az opelfórumra. és lám,az ingyenes. persze nyilván a hirdetések által befoly pénzt hasznosítják,de sztem ez itt is megvalósítható lenne.

harmadrészt e két dolog miatt nem érzem,sőt ki kell mondjam,feleslegesnek érzem ezt a tagdíjat.mert szállásért fizetni kell,igaz jópár helyen bizonyos kedvezményeket lehet igénybe vennetek. szóval a jelenlegi helyzetben,ilyen árak mellett ez a kevés 5000 forint is soknak tűnik. ha informálódni akarok,szerencsére az ország legelbűvölőbb opeles leányzója,a debreceni régió feje, az én mindenem,nyuszifül rendelkezésemre bocsájtja hozzáférését,melyet ismét csak megköszönni tudok neki. :D

szóval úgy látom,hogy klubtagságomra még várnotok kell kicsit,ellenben szeretnék veletek vmikor majd személyesen találkozni.

bocsi,hogy hosszú lett,csak gondoltam megosztom veletek a véleményemet.

jaaaaa és nyuszi,ne azt mond hogy elviszed kicsinosítani Hobit,hanem azt hogy megparancsolod nekem hogy tökéletes munkát végezzek mosás és törlés terén is :) :D :lol:

az astrám pedig egyre jobban muzsikál,sokszor egyszerűen nem hiszem el milyen keveset fogyaszt.

minden jót nektek!

üdv,

Tamás

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.