Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ejha! Micsoda költemény! :huh:

Lujdzsi bácsi! Akkor majd hívni foglak lefixálni a szegedi indulást... ha aktuális még.

Voltunk Mátészalkán... hát... a tájautózást kihagytuk, mert a fiúk nyűgösködtek... :lol:

Viszont csodálatos veterán motorokat és ótókat láttunk! Volt Ford T-modell és opel speedster is!!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Bár kocsit szerelhetnék! Benn rohadok a gyárban 10-ig. Nem baj, már a szerelőnél a kocsi, jövőhéten Rolival már azzal megyünk Szegedre! (hacsak nemjön ő egy másik, már kipróbált vassal, de vonatra többet nem ülök!!!! :))

akkor viszem neked a kormányt...feltéve ha addig összeáll az ascona :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek...

Maci megírtam az élménybeszámcsit...

Sanyi, nem tudni milyen verda lesz, de valami lesz, ha más nem akkor teletankoljuk a mantát, vagy

Pestről jövünk az Omival, aztán úgy... majd ahogy alakul... az tény hogy én gyalog is lemegyek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond, ezért vagyok! Öröm az írásod javítani! :D

Nem ezért vagy,legfeljebb hogy kiegészítsd az élményeim a sajátoddal :unsure: :)

Milyen volt a sorhat 24 szelep? hangra? élményre? Bár ezt ott kérdeztem és nem erre válaszoltál,hanem hogy neked MV6... szóval?

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Roli! Olvastam! Gyalog meg sokáig tartana az út! Lehet már el kéne indulnod még ma. :D

Az este csináltam képeket a számlapról... meg egy vidiót is telefonnal... az mutatja jobban, hogy mit lehet csinálni vele. :unsure:

Akkor a képek:

23765241.jpg

23765252.jpg

A videó... 3gp-ben( már megvan aviban is, csak úgy már nem fért fel a tárhelyre. :) )

itten vane... quicktime player kő hozzá

Link to comment
Megosztás:

Milyen volt a sorhat 24 szelep? hangra? élményre? Bár ezt ott kérdeztem és nem erre válaszoltál,hanem hogy neked MV6... szóval?

Hát, nem egy sor 4, 8 szelep, az már biztos! :unsure: Nagyon bejött, főleg az autómata része, amikor Tas 120 körül nyomott egy talpast, két alig érezhető kattanás, autómata visszavált, és húz, mint állat! Node tudod, az MV6... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Köszike! :D

felénk szemerkél az eső.... még jó, hogy tegnap tisztult meg a kocsi. :lol:

a nappali kép (fehéren) nekem annyira nem gyere be de az esti az nagyon szép :)

Sanyi !

teljesen kizártnak tartom h bárkinél is legyen majd bármilyen szerszám :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.