Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mackó hol van ez a pólós gyerek? mert éna régi helyen nem találtam őket, segítesz?

Halköz... fénymásoló... a tér Piac u. felé eső oldala, nem az új üzletház, hanem a belső oldal felé.

Vagy milyen segítség kell?

Mit csináltok ti a pólóval? Nekem még semmi bajom vele.... jó, lehetne vastagabb anyagból, de amúgy semmi baja.

Ha gondoljátok, futhatok egy kört, hogy minőségi fehér póló hol-mennyi? Aztán csinálni új pólót akinek kell!

(tudjátok, hogy az első széria gyorsan kellett... ezért ment az általuk adott pólóra) :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sanyi a tegnapi nap után méginkább jönnöd kell szegedre,és naná hogy a vendégem vagy mindenben! :huh:

Aztán ezt lehet hogy elhamarkodtam,és kiisszuk a buxám,de sebaj,jön még fizetés az opelesre :lol:

Na ja,történt tegnap egysmás,asszem élménybeszámcsit fogok írni...

Még nem lefutott a történet vége,ugyanis ma minden kiderül(és a végén mindenki derül :)),de nem volt egyszerű mutatvány a tegnap,ugye Sanyi? Persze megint az én balfarok-ságom intézett mindent úgy,hogy senkinek se legyen jó...

Még délutánig alszok egyet,aztán megérdekelődöm mi a helyzet,és írom a naplót (vagy mit)

Szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Milyen kicsi a világ! Én meg épp munkát keresek! Sokat mondtam már, hogy ezen a melóhelyen voltam a legtovább, de úgy látszik, eddig tartott. Belefáradtam, ráuntam, változtatni szeretnék. Egy cimbora ma viszi az önéletrajzom és a jelentkezési lapom egy Japán érdekeltségű autóalkatrészgyártó gyárba. Ha minden jól megy, akkor megszabadulok a számítógépektől, és újra olajszagban lehetek! :huh:

A tegnapi pedig Roli tényleg elég Mission Impossible volt, de szerintem jól végződik. Mi is benne vagyunk, szarul nem végződhet :lol:

Nyuszi, te drága! Edit Corsájának linkje az aláírásában van "elrejtve". :)

Link to comment
Megosztás:

Ügyes vagy, köszönöm! :huh:

lehet, hogy ők változtattak valamit és ezért nem ugyanaz a link.

Bizti jól fog kinézni az új számlap! Mielőbb képet kérünk róla! :)

Nincs mit!

A számlap meg idő kérdése,és bent lesz... miért vagyok ma még délutános??? inkább szerelném befelé! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Ma nem leszek egy darabig, mivel Mátészalkára megyünk a családdal opeleket nézni.

Amúgy murva fáradt vagyok, mert hát milyen dili vagyok? Az este még beszereltem a számlapot! :) :D :lol:

Nyuszi! Én nyugodt lettem volna amúgy is a kocsid miatt.... a képeken látszik, hogy nincs matrica a hátsó szélvédőjén! :D

ui: rendesen körbetörte a sofőr azt a gépet. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Üdv neked klubtárs ki ma erre jársz,szíved fájdul ha minket nem talász.Soha ne bánd,hisz mi akkor is itt vagyunk ha épp máshol élünk s halunk.Mivel e klubb létét a szeretőknel köszönheti,nemtalálod azt itt ki az OPELJÉT szereti.Mert Ő egy másik gépet bűvöl éppen,hogy az őt szolgálja még sok-sok boldog évben. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.