Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Már pedzegettem neki, hajlik is rá, de egyelőre még csak a puhítás fázisában tartunk :D

Nahát érdekes dolgok történnek felétek! :lol: :)

A mai az utolsó munkanapom a szabi előtt,de mi gürcöltünk ma annyit mint máskor 3 nap alatt,összesen csak 10 percet tudtam a fórumon lenni,ez felháborító! :huh:

Péntektől Bogácson és Egerben leszek,Nyuszi ha ott lesztek majd csörgünk,jó?Debreceni Opel klub tali Egerben,jó mi? :D

Szegedre megyek Mackósajt!Nem kell értem lejönni, az időpontot megbeszéljük és Berettyóujfaluban felvesztek úgyis arra jönnétek,mert arra a legrövidebb!Én meg reggel bevonatozok Ujfaluba!Ma még hívlak Mackosajt!

Link to comment
Megosztás:

Fú mik vannak itt :lol:

Elvonókúra az ágyban,csak azért mert szegény nem lép be a klubba?...

Drága Nyuszim! szeintem inkább legyen a jelszavad a no kaja! egy igazi férfit a hasán keresztül jobban meg lehet fogni!

Srácok,ki tervezi meglátogatni Szegedet jövő héten? És melyik nap? Csak szeretném tudni hogy kivel találkozhatok ott... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én biztos megyek Macisajttal! :huh:

Gyerekek mostantól szabin vagyok augusztus elejéig és mivel otthon még nincs netem,mindenkinek jó nyarat kívánok,jó időt a strandolóknak,hideg sört és finom borokat a bulizóknak.Aki jön Szegedre azzal valszeg talizok(remélem mire odaérünk még beszámítható állapotban leszek) :lol: AHOJ!Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

sztem nézz be a megfelelő topicba mert ott van lista :)

igazából arra is kíváncsi vagyok hogy melyik nap mentek le,szombaton vagy vasárnap?

Nem szeretném hogy adódik egy alkalom a talira,aztán épp elkerüllek benneteket..

Minden esetre remélem minnél többen eljöttök :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Roli! Te is jössz Szegedre? De jóóóóóó! Kész minimeet lesz! :D

borostasodsz? :lol:

Eléggé... de hamarosan megberetválkozom.

Nincs. :)

De jó lett volna pedig... ugyan mikor írtam, hogy nem menne valaki helyettem melóba, még fogalmam sem volt, hogy mi vár ránk. Az ilyen napokon kicsit utálom a többi műszakot... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én asszem, hogy a következő fizuból itt Fehérváron újra megcsináltatom a pólómat saját anyagra. Eddig kétszer volt rajtam, de a hasamnál már megszaladt egy szem... Meg akkor már csináltatok Alba Mantásat is.

Nekem is ez a tervem, azt pedig kirakom az Alapító okirat mellé :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.