Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Menyjél horvátba, ha máshogy nem, hát magad! Ki ne hagyd! A vége felé én is gondolkodtam, hogy kihagyom az utat, de eszméletlen sokmindenről maradtam volna le. Úgyhogy tűzés a tengerre, egy hétig csak elleszünk nélküled (ha nehezen is). Ja, egyébként az én autóm még mindíg nincs kész, egy másik Mantával mentünk, de nagyon jól szerepelt a kisdrága (1.9-es GT/E).

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Akkor Sanyi, Ha már itt vagy, remélem írod az élményeidet magadból kifelé számunkra! :lol:

Ja... amúgy jut eszembe, hogy amikor most a zene bekerült a kocsiba, beszélgettem a sráccal, akitől vettem...

Ha gondoljuk, és 1x sikerül összehozni egy szép, nagy banzájt, akkor megoldható, hogy kiguruljanak pár "demó" ótóval, vagy akár sátorral. Aztán fény derült arra is, hogy egy bizonyos emberkét rokonának tudhat, akit meg a GSi-s--turbós társadalom ismerhet: Muha Csaba... tudom, ez nekünk nem mond sokat. Véletlenek nincsenek, kicsi a világ. :)

ui: hogy ezt miért írtam le, azt nem tudom... ne kérdezzétek :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha minden igaz (de sok HSZ-t kezdtem ezzel...), akkor a héten már nem csak gurul, de minden be is lesz állítva rajta. De vannak tervek, amiket még említeni se merek, de lehet, hogy lesz egy másik (harmadik) Opelem ebben a hónapban.

Ja, Corsika, a kiköltözést egyelőre nagyon komolyan gondolom, de mire összejönne, lehet, hogy elmegy a lelekesedés...

Link to comment
Megosztás:

Agresszív nyuszi! Gyalog galopp! :huh: :lol:

:D

Na Mackó, kitoltál velem, megkívántam a bacardit

Juhéééééééééééé, most telefonáltak megvan a törzskönyv, azt hiszem ellógók, és megyek érte, nemsokára, este pezsgőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő :)

Ugye ez nem előre ivás?hisz a tk, már nálam lesz?Oylan babonás vagyok....

Link to comment
Megosztás:

Mondom én, hogy agresszív Nyuszi! Kinyírta a medvét, és még le is önti! :huh: :lol:

Neeeeem! A mi nyuszink az szeretetre méltó kedves kisnyuszi!

De lehet hogy egyet üt és kifekszik a medve :)

Bár meggondolandó....Iszik,verekszik,ír az anyázós topikba.... ??????

Link to comment
Megosztás:

köhöm-köhömmm de vicces hogy én leszek a sofőr :D

aztán óvatosan az alkohollal,mert a buszról is leszállítják az ittas embert,nemhogy egy astrából :)

ezúton is gratula az immár 100%-os tulajdonú opelhez!

és üdv a többi opelesnek!!!

Tamás

----------------------------------------------------------------------------

Köhög a bolha???? :) :)

Hé szivi, csak nem gondolod, hogy kiszállítasz a saját kocsimból???? :huh: :D

--------------------------------------------------------------------------

ki mondta hogy azt fogom vezetni? B)

Tamás

na jó én kiszállok a vonalból,mert a többiek nem fogják átlátni a témát :lol:

sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.