Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó estét kívánok! Végre egy nap amit a szabadban tölthettem...gondoltam napouzok, erre...délután szakadt az eső :huh: Most meg megitn süt a nap.....de most már hová induljak??? :)

Eső??? Nem inkább jeget akartál mondani?

Csak néztünk ki az ablakon, hogy nem alakul-e át a kocsi viharvert formára. Úgy nekikezdett szakadni a jég.

ui: majd 2 napja nem cigizek.... Ildinek még eddig nem is tűnt fel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eső??? Nem inkább jeget akartál mondani?

Csak néztünk ki az ablakon, hogy nem alakul-e át a kocsi viharvert formára. Úgy nekikezdett szakadni a jég.

ui: majd 2 napja nem cigizek.... Ildinek még eddig nem is tűnt fel. :huh:

Jééééééééég???? :lol: :)

Huh, de jó hogy akertben voltam!Bár tartottam tőle, hogy ott is lesz, mert eléggé morajlott, de csak nagy cseppű eső volt.

Hűha, 2 nap nagy idő?Mitől ez az elhatározás?

Link to comment
Megosztás:

Jééééééééég???? :huh: :lol:

Huh, de jó hogy akertben voltam!Bár tartottam tőle, hogy ott is lesz, mert eléggé morajlott, de csak nagy cseppű eső volt.

Hűha, 2 nap nagy idő?Mitől ez az elhatározás?

2 nap az még ló.....

Majd 2 év után.... amúgy gyúrok veki csinosításra. 2-3 havi cigipénz = 1 pár angel eye's.

Például. Ráadásul a "végén" már 1 nap/ 1 doboz... vagy kicsit több

Link to comment
Megosztás:

2 nap az még ló.....

Majd 2 év után.... amúgy gyúrok veki csinosításra. 2-3 havi cigipénz = 1 pár angel eye's.

Például. Ráadásul a "végén" már 1 nap/ 1 doboz... vagy kicsit több

Akkor bebuktam.... :lol: Nekem ilyen jellegű káros szenvedélyem nincs, mi lesz akkor HObival???? :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Drága Corsika! Azt a szegény ótót takard le valamivel,mert diófával nekem is vannak kellemetlen élményeim!

Drága Vascona! :D Jól esik,hogy aggódsz a kocsimért,de köszi szépen jól van és benn áll a garázsban,diófa pedig csak a szomszédban van :lol: :) ,Corsarulezkének van a Skodálatos Rapidja a szerelőnél és az áll a diófa alatt. :D

Sörös Sanyi télleg ki akarsz költözni vagy csak jó lenne?Én,ha külfödre költöznék az USA-ba mennék.Ott is egy kisvárosba ahol csendes az élet piros cimkés Budweisert isznak,rock és blues szól a kocsmában és még a régi 70-es 80-as évek beli kocsikkal járnak. :huh: Számomra az lenne a paradicsom. :)

Link to comment
Megosztás:

Már csak kitartás, kitartés, kitartás! :D Igaz?

Amúgy úgy néz ki, hogy kollektív leszokás lesz... és akkor a mi üzemünk dohányfüstmentes lesz.

na mindenki leszokoban van a cigirol :lol: akkor asszem nekem is at kell gondolni az eletem ezen reszet :huh: a vegen meg kineztek a klubbol ha ragyujtok :)

Link to comment
Megosztás:

na mindenki leszokoban van a cigirol :lol: akkor asszem nekem is at kell gondolni az eletem ezen reszet :huh: a vegen meg kineztek a klubbol ha ragyujtok :D

Szerintem ez sosem fog bekövetkezni...

Én is olyan vagyok mint egy gyárkémény,aztán mégsem zavartatok még el a francba eddig :D

Maci is elviselt a múltkor,bár igaz akkor még dohányzott :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ismét fórumközelbe kerültem.

Ez a hétvége elég tartalmasra sikerült. Szombaton horgászat volt, 2 eeeekkkkkooooorrraaa pontyot fogtam :huh: 2 jó tenyérnyi kárász kíséretében, meg néhány apróságot. Sikerült barnulnom/pirulnom is egy keveset.

A vasárnap az pihivel és mozival telt. Megnéztük a Szakíts ha bírsz c. filmet. Egész jó volt.

Most lépek melózni. Ha tehetem, akkor még jövök!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.