Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

kimondta hogy veterán verda kell

énis lentleszek az omival meg jön a haverom a lotus omegával ja upsz az se veterán :) :D

Ezt nekem nem is mondtad! :huh: Biztos ki akartál hagyni valami jó buliból mi? :lol:

Na ha jó lesz az időpont nekem is akkor ledugom a pofám valahogy...

Vagy felmegyek pestre hátha valaki levisz...

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Kalappal!

Roli! Gyere! Ja, a ketyerét hagyd... már folyamatban van egy itt helyben... sőt, félig már be is van szerelve... csak most bosszankodok, mert lehet ki lesz cserélve másra, mert a boltban adott adapter infrás, a ketyere meg nem... adapter nincs másik, ketyere van... az adapter meg 6 féle cég kütyüjét viszi, csak be kell progizni.

Ma sikerült vagy 3 órát aludnom.... hétfő reggel óta... koffein rulez!

Link to comment
Megosztás:

A ketyere le van rendelve,mer' olyan ócsó,hogy ha neked nem kell,kell nekem :lol: Tas,te ismered Puskás Zsolti-t,na ő elment autóhifi szalonba dolgozni! :huh:

Roli menne! Lehet hogy fog is...

Mikori dátummal is kell nekem szabadságolási engedvényezést kérvényeztetnem a főnökségemtől?

Ma egész nap futkároztam...meg tegnap is....

Egyik munkatársamnak A6-os audiján olajcserét hajtottam végre,olajszűrőcserével egybekötve...

Szegény autóban volt majdnem 3 liter égett fekete olaj,az előírt 6-6,4 helyett( 2.4-es,V6-os motor)

De most nagy a boldogság,mert ma már levegőszűrő csere is volt,és egy olajdekni tömítés is kellett neki,mert tegnap mikor lebontottam az alját,a 3 liter olajból egy fél külsőleg volt alkalmazva alul,mindenhol szétfröcskölve,egy kis homokkal összekeverve... :)

De most már rendben van... Lett még egy jóbarátom :D

Link to comment
Megosztás:

Na akkor az ajánlat!

kajahozzájárulás, mosószer, testápoló, üdülési csekk, (plusz van egy üdülő ami egész évben a dolgozók rendelkezésére áll), Egészségpénzát, és nyugdíjpénztár fizetése(a fizu 5%a)negyedéves prémium, asszem ennyi, a fizetési igényem meglepte őket, de majd ajánlanak vmit.

de ha annyit adnak mint a jelenlegi helyemn már a jutattások miatt is megéri, ti hogy látjátok?

Itt csak kajajegy van :huh:

De amúgy ha kellek neki, megyek, azt hiszem ezen nincs mit gondolkodni, félre a lelkiismerettel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen tudom, akartalak is hívni, csak zuhanyoztam...akkor maj elkanyarodunk felétek ha nem baj, meddig vagy otthon?Vagy jössz EWhez?

Még nem tudom, hogy mikor pontosan, de úgy néz ki, hogy 7-körül megyek a Veres Péterre... Kiccsikó meg már valahol egész közel lehet. :lol:

Mikor megyek, akkor megcsörgetlek, és ahol lesztek, talizunk. Persze a csomitartót az EW-nél könnyebb átadnom. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délelőtt voltunk benn Debiben vásárolgatni.Őrült meleg volt,viszont a Tesóban és a Korábban :lol: meglepő módon nem sokan voltak.

Mikor mentem a dugóban araszolva a Tesó felé végig a hátam mögött jött egy citromsárga Opel Speedster gyönyörű volt és lapos :huh: IWX -valami volt a rendszáma.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Egy hete szabin vagyok és még egy hátra van.Gondoltam bekukkantok,hogy ne érje ház a szó elejét. :huh:

most megyek visszaolvasgatni mer az jó.

Szegedre énis ha valaki Elvis ...

Látod Mackosajt,mondtam én,hogy tele lesz a kocsi!Már 4-en leszünk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bazzzzzzzzzzzzzzzzzz :lol: :) Barátnőmék Szoboszlón nyaralnak!Ma átjöttek az állatkertbe, velük voltam. Ők egy fauvé nagyvérűvel voltak, a barátaik egy szakadt ladával.ott parkolzunk a múltkor mi is megálltunk.erre a nagyvérűs azt mondja ő nem áll meg ott, mert ott egy csomó üveg, biztos kocsikat törnek fel, elállt onnna, mi ketten ott maradtunk.Erre mikor visszaérünk azt mondja a ladás, az ő kocsiját fezsgették,mert nkarcolást lát(mintha az enyémen is lenne) és nem bírja a csomitetőt kinyitni, de könyörgöm....gondolja hogy nem nyomja be az üveget????amikor még a kesztyűtartó is nyitva volt, meg minden?És nem visz el belőle vmit?

Arről nem ebszélve ,hogy nekem a amgmóm is meg minden bene volt....Ha viszok már nem az enyémet viszik???????

Ja!és 40-nel mentünk a városban, szerintem már átkoztak minket, de én is őket!!!!!!!Nem követtek, lemaradtak beálltak közénk...ha tudja hogy nem ismeri az utat, mi a faxért nem jön a seggemben???????Oké hogy kisgyerekek voltak bent, de 50-nel azért még lehet menni???? :huh: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ok, tudom ez az anyázósba illik, de rohanok, mert elcseszték a napomat........

Sziasztok, és elnézést

Lujdzsi!Nem feküdte meg a gyomrodat a szalonna???? :D

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Akkor 1 cipőben járunk, csak nekem a rokonok b@szták el.

Nem ismerik a következő matematikai példát:

Van egy kút, 1,5 méter mélyen, 5 méter szívószállal.

Belvíz miatt kiemelik a felszínre a szivattyút, mely így 2 m-rel magasabban lesz.

Az emelés ellensúlyozására min. hány méter szívószál kell, hogy az az eredeti mélységig leérjen?

a. 5 m

b. 6 m

c. 7 m vagy több

megsúgom, hogy a b. választ választották, de sajnos az rossz megoldás. Így gondolkozhatok, hogyan hozzam helyre a hibájukat, meg javíthatom a szivattyút, mert üresen ment, és a szimmering nem bírta.

:huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Maci nem vagyok egy professzor,de szerintem legalább 8,5 méter kell,külömben még akkor is lehet hogy levegőt szív...

Én meg ma voltam Kehidán fürcsizni mamival,aztán meg bevállaltam egy focizást a munkatársakkal...

Az eredmény az lett,hogy lett egy kis színem,viszon labdába se rúgtam,és meghúzódott a jobb combom...

Menni sem bírok :lol:

Kéne már egy kocsi :huh:

Link to comment
Megosztás:

De most értitek...szerintük egy Hupikék Törpikék kazetta tünt el...Ha már vki belenyúl a kocsiba, ott van millió játék, gyerekülés stb...csak azt viszi el?????Kétlem...Csak valamit fel kellett fújni, nehogy már jól végződjön a nap.....A csomitető meg lehet beragadt, mert.... a régi kocsiknál sosem lehet tudni...gondolom.

Meg amúgy is nem kínlódnak a zárral, egyszerűen csak benyomják az üveget....na mindegy, egy jó ideig tuti nem látom őket :huh:

Link to comment
Megosztás:

No háj! Jó sokat írkáltatok másfél hét alatt. Kár, hogy ennek egy része bosszúság... Viszont én teljesen lázban égek. A jövőhéten jelentkezem francia nyelvtanfolyamra, és talán már jövőre kiköltözhetek. Addig is két-három hét múlva újra kimegyek, ezért a gyönyörűségért, amit Fikusz szerzett. (1.2-es A Manta, full gyári állapotban, bár kicsit lelakottan, de a saját talpán hozzuk haza) Annyival másabb ott az élet, hogy leírhatatlan. Majd firkálgatom a naplóba az összes eseményt, csak most nem érek rá. Két-három napra újra eltűnök, addig is au revoir!

Link to comment
Megosztás:

Szia Sanyi!!!!!!!!!!!!!!!!

Mizujs 2.2 ügyben? Jól viselkedett?

Roli! Építsd az asconát és lesz ótód! :) Amúgy a 8,5 jól hangzik, de esetemben elég a 7 is. :D

És köszönöm CORSikA a felajánlásodat, de amit te adnál, az lehet kicsit vékonyka lenne. :D

Hétfőn go 2 bót, oszt megcsinázom amit mások elszabtak. :huh:

Nyuszi! A Jimmy kazit nem vitték el tőlük? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tényleg bosszantó dolgok történnek veletek.

De nehogy azt higgyjétek, hogy pl. a Rapidommal simán mennek a dolgok. Ááááááááááááááá!!!! Már kész van, de az okmányiroda sz@rakodik, nem tudják eldönteni, hogy végleg ki volt vonva a kocsi vagy csak ideiglenesen. Szóval rendszám még nincs.... A kocsi meg fedetlen áll egy DIÓFA alatt a szerelőnél!!!!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tényleg bosszantó dolgok történnek veletek.

De nehogy azt higgyjétek, hogy pl. a Rapidommal simán mennek a dolgok. Ááááááááááááááá!!!! Már kész van, de az okmányiroda sz@rakodik, nem tudják eldönteni, hogy végleg ki volt vonva a kocsi vagy csak ideiglenesen. Szóval rendszám még nincs.... A kocsi meg fedetlen áll egy DIÓFA alatt a szerelőnél!!!!

Tapasztalatból mondom, hogy a diófa ereszti a levét, szóval azt a szép rapidot sürgősen tegyétek arrébb!

Link to comment
Megosztás:

Sanyi bakker! Jó hogy látlak! Minden okés veled? Az autóval is valószínűleg,külömben már írtad volna...

Az enyém majd készül..most épp álványzatot,és csörlőrendszert tervezek a motor ki/be rakáshoz,amit később majd tudok használni szétszedni akármikor...

Sanyi,van még ott A Manta? Mer én már régóta tervezem hogy szerzek egyet,csak eddig lehetségtelen volt... Szóval ha találsz nyomasd az infót,erre bármikor szerzek lóvét :huh:

Drága Corsika! Azt a szegény ótót takard le valamivel,mert diófával nekem is vannak kellemtelen élményeim! Kienged a dió burka valami trutyit,mikor érik és szétreped,és az kimar minden festéket ha sokáig a kocsin van...nekem az 1200-es ladámra csepegett,3 napig rajta volt,és hiába takarítottam le,utána ott vilagosabb volt a színe mint máshol...ekkor kellett a gyári festést lecsiszolnom,és átfújnom a kocsit :lol:

na,szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.