Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

SzaboT, megvan még neked az a valamid, ami nekem kellene? Ha nincs, az se baj, mert akkor veszek. :huh:

Írtam pü, mert nem olvastam vissza. Megvan és küldöm, csak, csak... Szal bocsi és küldöm!

"HÁ KÚNÁ MÁ TÁTÁ, szép az élet itt fenn..."

Azt meg mit jelent?

Nem láttad még az Oroszlánkirály c. rajzfilmet? Ez abban volt. Valami olyasmit jelent, hogy semmi gond, meg hogy az élet szép.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Írtam vissza, minden OK. :lol:

Nekem is sűrűek a napjaim, de szerintem a követekező két hét még ilyen mozgalmas lesz. Aztán pihenünk egy hétig....

A mostani autópiacban van egy cikk a szegedi taliról, a tavalyi kecskeméti képekkel. Nagyon jó emlékeket idézett! :)

Sjana, Oroszlánkirályt se láttam, de még Ice Age-et sem (lusták vagyunk elkérni a munkatársaktól), de Motkányt már láttam, plüssben! Elég extrémen nézett ki! :huh:

Link to comment
Megosztás:

persze hogy eltűnt,az élet szép és neki semmi gondja...biztos elment élvezni :huh: :lol: :)

Elnézést a tegnapi tudatlanságomért,de előtte 3 napig nem voltam,és bár elkezdtem visszaolvasni amit írtatok,nem értem a végére...ezért nem voltam képben :D

Szegedi tali? Elméletileg nyár van,és adnak szabit,remélem pénzem is lesz,a kérdés az,hogy honnan szerzeményezek veterán opelt addig? :D

Maci,veterán katonákat nem visznek el találkozóra,lehet hogy ott is kiütnék egymást! azok otthon ülnek a tolókocsiban :)

Link to comment
Megosztás:

Nana! Mi az hogy eltűntem? Itt vagyok! :huh:

Sajna melóban vagyok, itt az élvezetek felét lehet végrehajtani (enni lehet, aludni nem, bár erre volt már ellenpélda, amikor anno éjszakás voltam).

Gelko épp az ősz hajszálait számolja. Ha végez, akkor jön. :lol: Bocs Gelko, magamból indultam ki... :)

Link to comment
Megosztás:

Én ráérek, eddig úgy néz ki, mert akkor itthon lesztek?, és majd onnan indultok?Vagy akkor most én már összekavartam mindent :huh: És akkor legyen biliárd?pl?

Nem ez az utolsó munkanapom de sajna még péntekig dolgom van, péntek este beülök a Jancsikába lemegyek a Dodóért, szombat reggel jövünk az Andiért és irány a Balcsi! Ja a biliárd nekem jó!

Link to comment
Megosztás:

Remélem...olyan kis szomorkás mostanában :lol: Majd Szegeden felrázzuk :)

vagyok én csak csendben...hétfőn is volt egy szigorlat UV-m meg ma is...mindkettő sikerült :) ( a mai római jog volt) holnap is lesz egy vizsgám arra csak benézek hátha mázlim van és olyan tételt húzok mit épp tudok :huh:))))))) aztán meg pénteken egy lazább írásbeli....

ünneplés meg hétvégén lesz Siófokon...ki arra jár szóljon :D

szomorkás hangulatom elmúlóban most csak erőm nincs pörögni :D

Link to comment
Megosztás:

vagyok én csak csendben...hétfőn is volt egy szigorlat UV-m meg ma is...mindkettő sikerült :lol: ( a mai római jog volt) holnap is lesz egy vizsgám arra csak benézek hátha mázlim van és olyan tételt húzok mit épp tudok :huh:))))))) aztán meg pénteken egy lazább írásbeli....

ünneplés meg hétvégén lesz Siófokon...ki arra jár szóljon :)

szomorkás hangulatom elmúlóban most csak erőm nincs pörögni :D

Én arra járok! és meghúzhatom a füledet?

Link to comment
Megosztás:

persze hogy eltűnt,az élet szép és neki semmi gondja...biztos elment élvezni :huh: :lol: :)

Elnézést a tegnapi tudatlanságomért,de előtte 3 napig nem voltam,és bár elkezdtem visszaolvasni amit írtatok,nem értem a végére...ezért nem voltam képben :D

Szegedi tali? Elméletileg nyár van,és adnak szabit,remélem pénzem is lesz,a kérdés az,hogy honnan szerzeményezek veterán opelt addig? :D

Maci,veterán katonákat nem visznek el találkozóra,lehet hogy ott is kiütnék egymást! azok otthon ülnek a tolókocsiban :)

kimondta hogy veterán verda kell

énis lentleszek az omival meg jön a haverom a lotus omegával ja upsz az se veterán :) B)

Link to comment
Megosztás:

Én de még nem bizti, mert mivel én vagyok itthon a sofőr mindig közbejöhet valami :D

Srácok, most hogy lesz ez a forgalmo dolog HObival?Hogy működik ez, nem tudjátok?Ha megjöna törzskönyvem akkor nekem kell újat csináltatnom? Vagy ?????Az a rohadt hitelcég sem jelzett még :lol:

Mert már szeretném Hobinak megvenni az ajándékot :) (na nem mintha megérdemelné hogy további forintok potyogjanak rá :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Én nem érteni, mi a gond...

Nekem eddig mindig én voltam-vagyok a tulaj a forgalmiban, és only a törzskönyv volt-van a Lombardnál.

Én nem igazán tudni, mi a processz, ha te only üzembentartó, és kicsenget vételár.

Ha ők nem csináznak újat, akkor valszeg neked kell.... + money---> nem lesz ajándék HOBinak. :huh:

Link to comment
Megosztás:

A gond az hogy nem én vagyok az üzembentartó....vagy akkor mindegy?nem kell újat csinálni?

mert végülis tényleg csak a törzskönyv a lényeg, nálunk apa az üzemben tartó iylen-oylan megfontolásból....még Zaszti maradványa :huh:

Ja! a lényeg azért az, hogya tulajdonos én vagyok :D

Ma egy srác itt melóban megdícsérte HOBit, meg a felnimet is :lol: Nadon büszke voltam, pláne hogy most a gumijaim is tök újnak néznek kis :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.