Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nyuszi ha csapágy kell szólj,ne vedd meg drágán,elküldöm postán ha küldöd a gyártási számát a csapágynak...Szerintem a klíma kompresszorod csapágyas,tudod mondtam...

Mackó,olyan képet küldjek,amelyiken szemben van az autó,ahogyan neked a vectra?

a mackóé csapágyas, nem az enyém. :huh: Legalábbis eddig nem volt róla szó, asszem

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Roli!

Enyém csapágyas! Ja, és szembőlit és szemből-oldalit is! :D

Aztán megnézzük, mi a jó bele, mert nem tudom, hogy milyen lenne bele jó. mármint b asconához nem hiszem, hogy csináélnak angel-t.

Nyuszi! Az ültetéshez inkább én kellek! :D A magam habtestével! :huh: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Végigolvastam. Szerencsére jó sokáig tartott. :lol: Melókedv a béka feneke alatt, pedig volna mit csinálni. Szerda óta nem voltam melóban.

Csütörtökön elkezdtük a pakolást, ami még most is tart. A net még nincs átkötve, így marad a cégtől való netezés. Nem mintha otthon volna rá időnk... :huh: Eddig megvolt a másodikra való felhurcolkodás, a hűtő és a mosógép beüzemelése és a szobabútor összerakása (lapraszerelt állapotból, hiregolifák alapján).

Mától Eni is itt dolgozik, épp valamelyik okításon vesz részt. Mivel ki kell töltenie a 8 órát, így nekem is bent kell lennem annyit. Így biztos lesz időm fórumozni. :B

Link to comment
Megosztás:

Az ültetést meg szerintem hagyjuk! HOBi úgy jó, ahogy van! :)

De jóóóóóó :lol: Amúgy épp azt néztük, hogy amikor egymás mellett áll akét astra akkor az enyém mintha....de mondtam szerintem csak a más szög miatt néz úgy ki....mintha...

Majd mutatok képet, ha végre megkapnám :huh:

Gelkoca, gyere hozzánk, majd felvidítunk!

Link to comment
Megosztás:

... a szobabútor összerakása (lapraszerelt állapotból, hiregolifák alapján).

Mától Eni is itt dolgozik, épp valamelyik okításon vesz részt. Mivel ki kell töltenie a 8 órát, így nekem is bent kell lennem annyit. Így biztos lesz időm fórumozni. :B

hieroglifák

Amúgy meg grat a közös munkahelyhez! :)

A lakást meg tessenek gyorsan berendezni! Főként az internetet! :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hieroglifák

Amúgy meg grat a közös munkahelyhez! :D

A lakást meg tessenek gyorsan berendezni! Főként az internetet! :lol: :)

Báz, csak elírtam? :huh:

A berendezés nem olyan sürgős, mert ez csak ideiglenes albi. Az "igazi" albi csak 1, 1.5 hónap múlva lesz elérhető. Azért a netet megoldom, mert csak 1 lépcsőházzal költözünk arrébb... :D

Link to comment
Megosztás:

Esküvő előtt??? :huh: :lol:

hogy te mire gondolsz! :)

Jelentem Lacusnak még 1x kell fogorvoshoz menni a foga miatt... tényleg fáj(t) neki.

A vekinek meg van egy kis lovasszekér nyikorgása... bal hátsó lengőkar szilent... holnap megyek szerelőbácsihoz és megsas, hogy melyik is pontosan. Meg ránéz klímára is, hogy olcsóbb v. drágább eset.

Szóval angel eye valszeg bukta... majd augusztusban talán.

Link to comment
Megosztás:

Pedig szépen össze Photoshoppoltad a Vekit! Majd meg lesz az AngelEyes! :D

Ami a szerelőbácsi után marad, az valszeg beugrik egy multikormányos távvezérelhetőségű mp3-as ketyerébe... vagy ha az sem, akkor megpróbálom felpörgetni a Futó Gabi féle BC projectet.

DE!! Ami késik, az csak halasztódik! :) Lesz még Angel és lesz még Eye! :lol:

mit nekem az a pár100 km :huh:

ekszkjúzmí!!! én is felugrottam már hozzátok! :D

Link to comment
Megosztás:

jó de te fiatal vagy és erős :)

Csókolom Gelkó Bácsi! :huh: :lol:

Jó reggelt mindenkinek!

MOzgalmas, fázós éjszakánk volt... lehet sikerült megfáznom.

Pihi most 0, mert dógom van.

Viszont a szegedi talira akkor jelezném Nyuszi, hogy én elintéztem a szabadnapot!

Előtte hétvégén meg le kéne ugrani az Opel Magocsa által rendezett programra Mátészalkára! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.