Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Te tudod, mert a bolti árakat nagyjából tudjuk, csak gondoltuk, hátha valakinél épp kiesett , és nincs rá szüksége :huh:

azért kérdeztem, mert lehet kiesik. :lol: csak előbb meg kell vizsgáljam, hogy mi a manóért nem szól rendesen a jobbos hátsó( rosszat nem adnék oda), meg egyúttal méretet is vennék. De asszem az nekem 13-as.

Link to comment
Megosztás:

Nyuszikám kedves!

www.hifikozpont.hu

Választhatsz bármit,volt munkatársamé a bolt,itt újat adnak,nem is hinnéd milyen olcsón! :huh:

Ja,Mackó ez rád is vonatkzik,még mindíg nem kaptam meg annak a fejegységnek a pontos típusát,amit akkor mondtál mikor ott voltam...tessék szépe leírni,hadd tudjam megkérdezni :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem tetszik,mert ha nem mondod hogy photoshoppal csináltad,azt hiszem hogy már be is szerezted az Angel-eket,és fel is raktad :huh: pedig nekem nyomdász szemem van,sok kis hülyeséget is észreveszek,ezt el tudtam képzelni valódinak is :D

Bejön :lol:

Küldök Asconás képet nem csinálsz arra is nekem? Kíváncsi lennék hogy állna neki! de nem a 3 kicsi,mint K.GY.-nek,hanem egy nagy,plusz az irányjelző...ok?

Ja,leadtam a rendelést a kütyüre,amit írtál,hétfőn szól vissza a srác,mert hétvégén nem dolgozott...

Szép napot mindenkinek,itt be van borulva :)

Link to comment
Megosztás:

nekem tetszik,mert ha nem mondod hogy photoshoppal csináltad,azt hiszem hogy már be is szerezted az Angel-eket,és fel is raktad :lol: pedig nekem nyomdász szemem van,sok kis hülyeséget is észreveszek,ezt el tudtam képzelni valódinak is :)

a munka az tényleg szép nekem maga az a fajta Angel nem jön be...a ledek miatt oldalt :D

Roli lehetnél picit aktív az ascona topicban is :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Ebay-en ritkaság az, hogy ne legyen oldalt LED-sor a B vekis angel-ekben. Igazából az a legnagyobb bajom, hogy ha elhatározom magam, akkor nem lesz elektronyos többé a magasságállítása a fényszórónak... meg az ár. :huh:

Ja... most épp a helyi ár közel feléért tudnék is egyet...

Roli! Megpróbálok variálni neked is valamit ha küldesz képet!

A ketyere utáni érdeklődést meg köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem, igazad lehet mackó alig pörgünk, ennek talán az az oka, hogy én pl. pihentem egész nap. De közben járt az agyam is, sajnos, ma hajnalban meg sofőrködtem, így hazaérve vissazdőltem az ágyba egy kissé, most pedig szereltem egy polcot a fürdőszobába...jól megizzadtam vele, így jutalomként most mesét fogok nézni :lol:

A lámpa nekem sem nagyon jön be, de a munkád dícséretes, én letettem mindenféle HObi csinosítgatásról, azt hiszem a héten eleget költöttem rá :huh: , most pedig új projekt van kilátásban, szóval arra kell a pénz.De zaért ha lesznek iylen lámpáid irigykedni fogok :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! A sok költés mi volt? Klíma?

A lámpát meg még úgyis meggondolom... nem akarom elhamarkodni.

Majdnem mindig van ilyen áron ebay-en. Csak szerencse is kell hozzá.

Nemrég fejeztem be nagynénémék kertjében a fűnyírást... hát... jól szuperált a bosch fűnyíró. :huh: vagy 1 köbméter vágott fű az eredmény. Kicsit hagyták elburjánzani.

MOstantól viszont 2 hetente eksön, és akkor no problem.

Link to comment
Megosztás:

Ez ki is ment a fejemből. A héten nem megyünk együtt szerelőhöz? Klíma miatt? :lol:

Én ötig melóban vagyok, majd max Tamással egyeztetek, mert HOBit valószínűleg ő viszi...És max majd vele mentek együtt, ha úgy jó.Te hova akarsz menni,a szerelődhöz?Mert azssem ő a SÁmsonin nézett valamit, meg itt a közelben, de nem emlékszem pontosan :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én a szerelőmhöz. De nem musz együtt, mert nekem egész nap szabad, és én akármikor ki tudok majd ugrani hozzá. De ha gondolod, akkor meg tudom majd kérdezni tőle, hogy mit tudna segíteni neked! :lol:

Oké, bár látatlanba nem biztos ,hogy bármit is tud mondani...Végülis ráérek, aug, végére kell működnie :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi ha csapágy kell szólj,ne vedd meg drágán,elküldöm postán ha küldöd a gyártási számát a csapágynak...Szerintem a klíma kompresszorod csapágyas,tudod mondtam...

Mackó,olyan képet küldjek,amelyiken szemben van az autó,ahogyan neked a vectra?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.