Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szép napot!

Hazaértem melóból. :huh:

Tegnap vettem fűnyírót és szegélynyírót, mert untam a sz@rakodást a közelemben, este már használtuk is őket.

Aztán tegnap még hívtak a rendőrségről, hogy a péntek éjjeli baleset kapcsán be tudnék-e fáradni hozzájuk, mivel a kombájnról csak sejtik, hogy nem volt kivilágítva, és ha én azt állítom, hogy nem sokkal előtte láttam a gépet kivilágítatlanul, az megkönnyítené a dolgukat. Hát majd megyek hozzájuk...

Hétvégén most családi buli a névnap miatt, jövő héten meg vasárnap leszek szabad... bár egész héten éjszakás leszek, szóval napközben épp ráérek(ünk) majd bármikor. :lol: Fagyizás így megoldható! :)

Link to comment
Megosztás:

Na szép jó estét kívánok!Valahogy kezdek rádöbbenni ez az új meló elég kevés pénzt hoz a konyhára....Vagy csak a mostani nagy "Örökbefogadás" akció miatt érzem ezt...? :)

Na mindegy. Most kicsit azért jó akedvem, úgy néz ki a csajokkal megyünk Horvátországba nyaralni.

É sazt hiszem a barátnőm S..ja helyett ami már elég öreg, inkább HObival megyünk. A baj csak az, hogy Szuzit felváltva vezettük volna, így viszont nekem kell amjd vezetni.Mert ugye HObit azért, nem mki kapja meg...Bár őszintén mondo féltem, de lehet jobb ha velem van, mintha itthon állna egy hétig magára hagyva. :huh: Meg hát azért van az autó ugyebár, hogy használjuk, ha már összekötöttük az életünket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Nyuszi! Semmi baja nem lesz az autódnak,közelebb van horváthország hozzád mint pl. Bécs,én pedig azt is megjártam Debrecenből a rossz kadettal,úgy hogy se pótkerék,se alapjárat,semmi...

Szóval ne féltsd Hobikát,arra még az utak is jobbak mint másfelé...

Szombatra lett halasztva Nagykanizsa,és a padlólemez cipelés...tököm kivan,már tiszta ideg vagyok,na meg persze türelmetlen is :huh:

A másik dolog meg,hogy addig az autó kinn fog állni ponyva alatt,amíg nem kezdjük el csinálni...Szóval jó lenne már elkezdeni is,hogy fedett helyen,melegben álhasson... elég jégeső veszélyes környék ez az enyém itt,tavaly ilyenkor teniszlabdánál nagyobb jegek estek,milliárdos károkat csinálva,többen meg is sérültek... :D Viszont ami vígasztal,hogy akkor a szomszéd fábilyája( :lol:)rommá tört a jégdaraboktól,az én haverom kispolskiján meg semmi nem látszódott...és nem azért mert ez le lett volna takarva..egyszerűen anyagból van :)

Link to comment
Megosztás:

Hali mindekinek!

Garatulálok az autótulajdonossá lett tagoknak :huh:

Nyuszi:Azt írod,hogy nemvezetheti akárki HOBit.Akkor én megtiszteltetésnek veszem,hogy egy régebbi talin megkértél,hogy forduljak meg vele. :lol:

Rulezke:meg tudlak érteni a jégesővel kapcsolatban.Az F16 már elmult 14 éves és a "ruhája"is kopottas de a frász kerülget amikor jön a vihar.A minap éjszaka ott gubbasztottam az ablakban és néztem,mikor törik le egy ág és esik rá szegénykére. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó hír:

Legalábbis nekem :huh:

Tegnap voltam Pesten,találkoztam Opel16v klubtársunkkal és nyélbeütöttük a katalizátorbiznicet.

Mostmár csak idő és pénz kérdése és ismét környezetbarát lesz az F16.Bár egy kicsinykét még élvezni akarom,hogy olyan jól húz.Gabi azt mondta,olyan mint amikor kiveszel két zsák cementet a csomagtartóból. :lol:

:) Jó ez a klub én mondom nektek.......... :D

Link to comment
Megosztás:

Csokolom mindenkinek!

Örülök, hogy Corsarulez és Nyuszika nem függ a banktól és sajátotok az autó! Nyuszi jó nyaralást én nem féltelek nyugodtan, induljatok el Horvátországba eléggé belevaló nyuszinak, ismertelek meg, nem lesz semmi probléma, sőt már intézkedtem fenn a nagyoknál, hogy jó legyen az idő! :lol:

Lujdzsi ha Pesten jársz, hívj fel nyugodtan! Vagy nem tudod a számom?

Tegnap este olyan nagy vihar és eső volt, hogy a Jancsikát ki kellett vinni az udvarról, attól féltem, hogy rádől a fa, ez az időjárás nem normális! :huh: Ha minden igaz, akkor most a hétvégén és a jövő héten dolgozom és akkor a családot, betuszkolom a Jancsikába és irány a Balcsi. :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Megjöttem... bár meg kéne már csináljam végre az ajtógombot a vekin... olyan beesett szegény! :huh: :lol:

végre hétvégére esik a szabadnapom... juhhéé!

Ma megtudtuk, hogy a nyáron hova-mennyi ember kell a leállás előtt és után... asszem Szelíd-re le kéne ruccanni... az a hét tuti szabad... valaki csatlakozik még esetleg? (aug. 4-5-6)

Link to comment
Megosztás:

Szia Mackó!

Nagyon elvoltál tünve!

Ajjé!

Volt egy kis dolgom minden nap... persze nem pénzkereseti.... a délelőttöket kivéve. :huh:

Annyira nincs időm, hogy a szerelőhöz se jutottam el a klímkompresszort megnézetni.

Meg közben rádöbbentem, hogy 2-3e km, és olajcsere... huhh, használjuk a kocsit rendesen.

Link to comment
Megosztás:

-csak beköszöntem :huh:

Szia!Megtehetnéd sűrűbben :D vagy akár végre személyesen :)

Nyuszi:Azt írod,hogy nemvezetheti akárki HOBit.Akkor én megtiszteltetésnek veszem,hogy egy régebbi talin megkértél,hogy forduljak meg vele. :lol:

tudod egy opeles mindig kivétel :)

Örülök, hogy Corsarulez és Nyuszika nem függ a banktól és sajátotok az autó! Nyuszi jó nyaralást én nem féltelek nyugodtan, induljatok el Horvátországba eléggé belevaló nyuszinak, ismertelek meg, nem lesz semmi probléma, sőt már intézkedtem fenn a nagyoknál, hogy jó legyen az idő! :)

Köszi szépen B) Ez most nagyon jókor jött ;) Bár csak majd aug. végén megyünk, de már kell a biztatás :P

Az autó pedig: pezsgőt majd csak akkor bontok ha a törzskönyv a kezemben van :D De akkor nagyot és sokat :D

Nincs valamelyikőtöknek elfekvőben 13 cm-es hangszórója? "Véletlenül"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.