Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Sziasztok ,jó reggelt mindenkinek! :lol:

Csütörtökön a strandon nagyon jó volt,csak sikerült piszokul leégnem,egész délelőtta gyerekmedence partján ültem őriztem a gyereket és hiába voltam bekenve védővel mégis elkapott a nap(nem gyengén),olyan vörös a vállam és a hátam mint a rák,még szerencse,hogy nem fáj(idáig).Ennek ellenére holnap ismét megyünk fürdeni,de mostmár sokkal óvatosabb leszek. :huh:

Szóval vasárnap nem tudok menni talira. :)

A Nagy Keleti Opel Találkozó-t nagyon jó ötletnek tartom,támogatom és amiben tudok nagyon szívesen segítek.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én is ezt kérdeztem, hogy akkor holnap mikor és hol?de egyelőre semmi válasz.

Pedig jó lett volna valahogy betervezni a délutánt nekem.Meg nem tudom a Vekerin milyen állapotok uralkodnak most a fesztivál miatt, lehet nem fogunk tudni most érdemben nézelődni a kemping területén.

Link to comment
Megosztás:

Itt vagyok ám,csak nem mindig :huh:

Na megvettem a jegyet,holnap 12:40-re érek be a vonattal,elméletileg időben mert ezek mind intercity-k lesznek...költöttem 6000 ft-ot csak a vonatra,és csak az odaútra....kéne már a kocsi...

Aztán hazamegyek,anyukámat egy kicsit boldogítom,aztán meg megmondjátok,hogy mikor,hol,és megyek...

Az Áchim András-ra odatalálok,meg az nincs is messze hozzám,úgyhogy Maci,lehet hogy téged foglak felhívni!

Nem tudom még hogy apu dolgozik-e majd,lehet hogy nem lesz otthon kocsi,szóval akkor segítségre lenne szükségem...

Egyébként meg majd minden úgy esik ahogy puffan...

Nekem jó a vekeri is,csak süssön a nap,tök mindegy hogy milyen rendezvény van,csak benneteket lássalak!

Link to comment
Megosztás:

Érezzétek jól magatokat! A keleti taliban teljes mértékben veletek vagyok (sajna csak lelkileg). Ma ha minden igaz, akkor nagyútra kész a szekér, úgyhogy júliustól valószínű sűrűbben jelenek meg nállunk. Viszont a műszakvezetőkkel ma egyeztettem, már csak a shift manager (mekkora semmitmondó pozíció...) áldása kell, és akkor végig tizenkettőzöm az elkövetkező hónapokat, úgyhogy haladhat a kocsiprojekt. Nagyon felpörögtem, és eddig jól is bírom, úgyhogy hajrá mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma ismét keróval jöttem de mostmár valamivel jobb volt mert van egy kerékpárversenyző kolegám aki beállította a nyerget meg egyebeket és most jobb.De a pedál még mindig kevesebb eggyel mint az F16-on.

Kölönben azért volt olyan nehéz tekerni,mert az elsőfékem szorosra volt állítva és egész úton fogott. :lol:

Hiába akocsihoz jobban értek. :huh:

Küldött pü-t opel16v meg van neki még a katalizátor úgyhogy valószinű lesz biznic.

:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Debreceniek és nem Debreceniek!

Csak ideértem. Bocsi, hogy időnként el-eltűnök, de megint költözünk. :lol: Most Tiszaújvárosba, lakásba. Elegem lett a szúnyogokból. :huh: Na jó, más is közrejátszott. MOndjuk, hogy egy köpésre lesz a melóhely, így amit a cég ad benyára, ez mehet félre.

Szal most megint el fogok tűnni egy időre, mert komplett bútorokat kell venni, meg hűtőt, mosógépet, meg miegymást, aztán ezeket fel kell cipelni a 2-ra és beüzemelni. :)

Ha minden kész van, akkor jelentkezem!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kicsit én is el voltam tűnve, de ennek okai a következőek:

1. vasárnap veletek gokartoztam, aztán meg feküdtek lefelé a srácok

2. tegnap jött Roli a pólóért meg dumcsizni, aztán belebújtunk a riasztó végső beszerelésébe.

Közben voltak olyan pillanatok, amikor igencsak érdekes látványt nyújtott a kocsi... kiszerelt ECU, szétkapott belső, fúró, vezetékek... Roli csinált képeket a telefonjával, remélem mielőbb publikálja őket.

Aztán este 9 után fejeztük be. :D Jó volt!

KÖzben a kollégám majdnem megvette Editék corsáját, csak közben visszatáncolt... :huh: ez nekem annyira sz@rul esik. :lol:

Ma is megyünk anyósékhoz... :)

holnap all day fórum! haverok, buli! :D

Link to comment
Megosztás:

Roli! Itt reagálok az élménybeszámolódban feltett pár kérdésre. :D

Először is, én köszönöm a segítségedet a szerelésben (tegnap a "Téves" bekötéseimet is átkötöttem, most már teljesen műkszik a rendszer), szóval pont kapóra jöttél. :)

A póló ügyben én lenni illetékes, de a hétfői szerelés után-közben valahogy nem ezzel foglalkoztam. :huh: Majd megdumáljuk, hogy mi legyen. :D

Amúgy végül a gokart után már nem mentünk anyósékhoz... de életben maradtam. :lol:

Ja, és végül, de nem utolsó sorban:

Szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Mackó, én egyálatlán nem haragszom rád. :huh: Igy legalább végre beindítottam a hitelvisszafizetési gépezett (mindig lusta voltam rá) és ma végre megszabadulok a banktól, hurrá!!!!!!!! :)

Köszike! :D Én ettől függetlenül még haragszom a kollégámra... a másik kollégám szerint is fogalmazhatott volna másképp, amikor beszéltem vele... :lol: Na de mindegy, lemarad egy pipec kisautóról. :D

Link to comment
Megosztás:

A visszaszámlálás oka, hogy ma fogom HOBit kifizetni, 30-ai dátummal kértem a szerződés lezárást, csak gondoltam addig nem mondom, míg nincs a törzskönyv a kezemben, mert ha meglesz nagy bulit csapunk :)

Szóval 30-án összekötöm az életem a méregdrága :huh: drágaságommal :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :huh:

Ma végre enyhült a meleg ennek ellenére nem bírtam tovább és reggel az F16-ossal jöttem melózni. :lol:

Nyuszi gratulálok az autódhoz ami végre a tieddé lehetett. :)

Bár én már közel másfél éve ismerem ezt az érzést :D Vigyázz rá ezután is úgy mint eddig!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.