Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Nyuszi, nekem még ez a hónap zűrös (mint a fórumon való aktivitásomból is látszik). A jövő hónaptól felszabadulni látszok. Remélem nem csak a látszat.

Roli, Sanyi, sok sikert (és pénzt) kívánok az autókhoz! Tök jó lesz a két járgányt együtt látni!

Nálunk is felvetődött a második autó kérdése. Jelenleg egy augusztusban elérhető A Vectra van a palettán 200-ért ismerőstől.

Most visszatérek a melóhoz, mert egyik főnököm sincs itt és ennek vannak árnyoldalai is. Ami miatt őket zargatnák, az miatt most engem nem hagynak fórumozni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A Nyuszival már beszléltünk erről az összopeles találkozóról.Nagyon kellene hogy megmutassuk,VAGYUNK.

Talán lehetne valamit kezdeni azzal is,hogy van kapcsolat a városi tv-nél a Rádió Fm 95-nél és talán még a naplónál is.

Kéretik ezúton is mindenki aki AKARJA ezt a talit/még akkor is ha ő maga nem tud ott lenni ilyen-olyan kifogással/ha van valami használható ötlete vagy akár kapcsolatai akkor azt jelezze Nyuszinak.

Gyerekek ha ezt megcsináljuk oda fognak figyelni rán és nem lesz többé olyan,hogy nyavajogva adnak oda valamelykünknek egy nyüves rendszámtáblatartót.

UFF Szóltam ! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Még egy kérdés.Barangolgatok a fórumokon és it-ott hivatkoznak az Opelklub Magazinra.Na ezt hol lehet beszerezni vagy megnézni?Aki halja aaggya át!

Lujdzsi,asszem ez a magazin internetes lap csak,vagy nem? én még ugyan nem láttam,de ha mégis létezik,az az én tudatlanságomat bizonyítja... :)

Tomi,Sanyi nevében is köszönöm a jókívánságokat,én a jövő héten rengeteg cuccot kapok hozzá,és kezdődik a muri :huh:

Apropó muri!

Jelentem a héten vasárnap megyek haza Debibe! Délután már ott leszek,és egész hétfőn is még....

Eléggé találkozhatnék leszek,és mobil is,szóval aki ráér kérem szóljon!

A "nagy" talit illetően,én támogatom az egészet,szerintem szólni kellene uhuhunak,opeltominak,meg azoknak akik tapasztaltabbak a taliszervezést illetően,és ők ismerik is a bagázst,biztosan segítenének nekünk felmérni az igényt a bulira...Mi pedig szerintem (vagyis TI) ügyesek vagytok,és meg tudjátok szervezni...magam nevében nem beszélek,örülök ha el tudok jutni ha lesz,de természetesen bármiben a segítségetekre vagyok! (pl. ha szóróanyag kell v. hasonló,immáron az egész családom a nyomdaiparban dolgozik,és nekem is sk ismerősöm van a vidéken)

mmmmmmm,terjeszkedni fogunk :lol: híresek leszünk .... :D

Link to comment
Megosztás:

Opel Magazin... Lujdzsi! Lécci nézd át alaposan az oldal tetején az opelforum fejlécét! :lol: :huh: Ott megtalálod! :)

Roli! Szervezés... erre azt hiszem, az a helyes válasz, hogy igyekezzünk magunk megszervezni. Fent nevezett személyeknek valszeg se helyismerete, se ideje nincs igazán ránk. :D

Persze ez nem azt jelenti, hogy hozzájuk se szólhatunk.

Ja... ha itthon vagy, találkozhatunk! Meg jöhetne erre Tomi is! (lehet szükségem lesz egy jó elektronikus szakira a riogató bekötéséhez.)

Link to comment
Megosztás:

Én biztos megyek,mert mennem kell a tokmányirodába is,és már kértem időpontot.

Szóval jövő héten talizunk :huh:

Ilyen jó elektromos szaki a Tomi? Mert akkor én is igényt tartok majd rá a jövőben,elektromosságilag

beüzemelni az asconát! :lol: Tomi mit szólsz hozzá? jó pénzért bevállalod? :)

Maci,ezt a szervezéses dolgot nem úgy értettem,hogy majd ők megszervezik nekünk,és szerintem ha segítségre van szükségünk biztosan segítnek,ez nem ráérés kérdése,csak ha belegondolsz mindenki

őket keresi meg a problémákkal,és biztos unják vagy nemtom...

Én se mindig érnék rá...ráadásul még dolgoznak is,és amennyire tudom család is van bőven...

Mint minden normális embernél .... :D

Csak gondoltam hasznos infókat azért biztos megosztanak velünk...

Na,a jövő hetet meg megbeszéljük mikor hogy,ok?

Üdv,jóéjt mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Hy nektek dolgozók!

Mackó köszi az infót megvan amagazin! :) Hiába na csak nézek de nem látok viszont egy globális moderátor mindent lát. :D

Te már szabin vagy????? :lol:

Akkor aki ráér, gyűtsön már nekem Nagytemplomos képeket, lehet egyszerű, sőt grafitrajz lenne a legjobb, aztán Mackó kéne kicsit photoshopozni nekem, mintának.Ha nem gond, mert nekem még a drágalátos ember nem hozta a programot... :huh:

Aztán vasárnap mindent megbeszélünk :D

Link to comment
Megosztás:

Na most a vasárnap az olyan,hogy reggel indulok,aztán majd csak ki tudja mikor érek oda? Talán 3-4 felé...

Egy vekeris kimenős találkozós dumcsizós-ban én is benne lennék ám :huh:

Remélem az összes felhő jön utánam Zalából,és ott facsarja ki magát...nehogy már jó legyen nekem is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mackó, sok sikert a riogatóhoz! Nem olyan nagy kunszt bekötni, főleg hogy van kapcs. rajzod.

Roli, nem vagyok nagy szaki az autóvillamosságban, még sosem csináltam nagyobb melót, mint magnó és riasztó beszerelése.

A vasárnap nekünk is jónak tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Jaaaa :huh:

Mindegy,azok mennek nekem is,azt hittem megbízhatlak a nemes feladattal :lol:

Vasárnap tépek haza hajnalban indulok,aztán telefonálok majd hogy mikor hova érek...izééé

Mert hát a múltkor sem úgy jöttek össze a dolgok,ahogy én szerettem volna,úgyhogy nem ígérek semmit előre...

A kiírás szerint elméletileg 12:40-re érek be Debrecenbe,ha semmi nem késik,és mindenhová lesz helyjegyem...

Link to comment
Megosztás:

És előtte még hazaugrasz a szülökhöz gondolom, mert akkor hagyunk neked pár órát, és akkor késő délutánra tesszük az időpontot. Vagy ahogy jónak látjátok!

Mackó!I-Séknek szólsz? Hogy mik a tervek?Vagy majd a jövőheti talin elmondjuk nekik a látottakat?

Mert ugye nem elfelejteni, Kerti parti nálam...csak a anap akkor mi legyen? péntek este avagy szombat egész nap?

Link to comment
Megosztás:

Kicsit éjjeli baglyoskodom... :lol:

MOst értünk haza egy kis csavargásból... csak úgy, a srácok anyáméknál, mi meg akartunk volna egy jót enni... de semmi... mindenütt vagy tömeg, zárva... :huh:

Hazafelé először 5 rendőr szirénázott Mikepércs felé... követtük őket... aztán eltüntek... majd az egyiket megtaláltuk... útbaigazítást kértek volna, de nem tudtunk segíteni.

Elidultunk haza.. elfordultunk a vekeri felé... hallgatóztunk kicsit a fesztivál mellett, aztán haza... erre 3 mentő visít kifelé a mikepércsin... utánuk fordultunk... erre a vekeri leágazás és Mikepércs között már fordítottak is vissza, mert iszonyat baleset történt. Hazajöttünk, és még akkor is visított kifelé 1 vagy 2 mentő.

Van dolguk most rendesen a villogósoknak.

Ja, riogató félig bekötve: még nem visít és nem villog, de már zárakat, ablakokat vezérli, indítást gátol...

Ja, és sikerült Ildire a frászt hoznom vele. Le voltak húzva az ablakok, kocsi nyitva. Ő pakolta a srácok cuccait, én meg bementem kezet mosni... a kártyái a riogatónak persze a zsebemben maradtak. 1x szalad be Ildi, hogy mi a fenét csinálok, mert a zárak lezártak, az ablak felhúzódott. Hopp... ekkor jöttem rá, hogy hatótávon klívülre kerültem, a riasztó meg kapcsolt... még jó, hogy nem visított. :)

Na, Jó éjt mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Ja, riogató félig bekötve: még nem visít és nem villog, de már zárakat, ablakokat vezérli, indítást gátol...

Ja, és sikerült Ildire a frászt hoznom vele. Le voltak húzva az ablakok, kocsi nyitva. Ő pakolta a srácok cuccait, én meg bementem kezet mosni... a kártyái a riogatónak persze a zsebemben maradtak. 1x szalad be Ildi, hogy mi a fenét csinálok, mert a zárak lezártak, az ablak felhúzódott. Hopp... ekkor jöttem rá, hogy hatótávon klívülre kerültem, a riasztó meg kapcsolt... még jó, hogy nem visított. :lol:

Na, Jó éjt mindenkinek!

hat igen az inteligens auto nincs meg a gazdi nelkul :huh:

night rider= kit maradj a kocsiban! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.